Przez nowy program Polsatu zrobiło się głośno o ciąży Ewy Farnej! Komentarz agentki tylko podkręcił atmosferę w mediach

Ewa Farna ciąża

Ewa Farna ciąża

Ewa Farna jurorką w All Together Now

Tej jesieni Ewa Farna z pewnością próżnować nie będzie. Piosenkarka znajdzie się bowiem w składzie jury nowego show Polsatu All Together Now. Czy dlatego zdecydowała się odłożyć decyzję o macierzyństwie?

W trakcie nowego programu, jury będzie szukać najlepszego wokalu w Polsce. Początkujący artyści zaś będą musieli przekonać setki ludzi, ze naprawdę mają talent do śpiewania. To połączenie IdolaX-Factorem, które zwycięzcy przyniesie wysoką nagrodę pieniężną.

Czy Ewa Farna jest w ciąży?

Dodajmy, że Farna, która zasiądzie w składzie jury, od prawie roku jest żoną Martina Chobota. Nic wiec dziwnego, że dziennikarze próbują dowiedzieć się, czy para wkrótce powiększy rodzinę. Zwłaszcza, że piosenkarka niejednokrotnie przyznawała, że rodzina jest sensem jej życia. Temat ten, okazuje się jednak, że jest drażliwy dla wokalistki, czego dowodzić mogą słowa jej menadżerki Karoliny Kędry:

Nie każda 25-latka, która wyszła za mąż, musi od razu mieć dzieci. Ewa zostanie mamą, ale najszybciej za kilka lat. Teraz intensywnie pracuje – podkreśla Kędra.

Okazuje się także, że Ewa i jej mąż myślą o powiększeniu rodziny, ale dopiero za kilka lat. Obecnie są zbyt zajęci, ponieważ poświęcają się pracy, a tej z pewnością im nie brakuje. Farna wraz z zespołem obecnie jest w trakcie trasy koncertowej, pojawi się także podczas kilku festiwali. Nie przeszkadza to jej jednak cieszyć się małżeństwem.

To nie tylko papier. Małżeństwo jest cool – przyznała Ewa Farna.

Prawdopodobnie baby boom w tym roku piosenkarki nie dosięgnie. Trzymamy kciuki, by zdecydowała się na to w korzystniejszym dla niej okresie.

Gwiazdy na wakacyjnym koncercie TVP w Toruniu: Kayah, Ewa Farna, Dominika Gawęda, Ewelina Lisowska

Gwiazdy gratulują Marinie i Wojciechowi Szczęsnemu! Najpiękniejszy wpis zamieściła Anna Lewandowska

Sopot 2018: Ewa Farna nieźle zaszaleje w roli prowadzącej! Szykuje trzy spektakularne kreacje. Tak wygląda pierwsza


Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna - Polsat SuperHit Festiwal 2018, dzień drugi

Ewa Farna - Polsat SuperHit Festiwal 2018, dzień drugi

Ewa Farna – Polsat SuperHit Festiwal 2018, dzień drugi

Ewa Farna – Polsat SuperHit Festiwal 2018, dzień drugi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×