NewsyUjawniono biznesy męża Ewy Farnej! Jego majątek zwala z nóg! To prawdziwy lew biznesu!

Ujawniono biznesy męża Ewy Farnej! Jego majątek zwala z nóg! To prawdziwy lew biznesu!

Ewa Farna i Martin Chobot kto to biznesy
Ewa Farna i Martin Chobot kto to biznesy
Rafał Matuszczak

25.06.2019 07:41, aktual.: 25.06.2019 19:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Farna cieszy się obecnie macierzyństwem. Niedawno na świat przyszedł jej pierwszy synek, któremu dała na imię Artur. Gwiazda od samego początku ukrywała ciążę, a teraz nie publikuje żadnych zdjęć z maluchem. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, w końcu artystka od zawsze chroniła swojej prywatności i nie sprzedawała jej do mediów. Podobnie postępuje jej mąż, o którym wiemy niewiele. Teraz, kiedy razem z Ewą zostali rodzicami, zainteresowane jego osobą mocno wzrosło.

Martin Chobot? To przede wszystkim świetny gitarzysta, który na co dzień gra w zespole ukochanej. To właśnie wspólne koncertowanie zbliżyło go do piosenkarki na tyle, by zakochać się w niej, wziąć z nią ślub i założyć rodzinę. Do tej pory jednak media nie analizowały czym zajmuje się mężczyzna poza muzyką, a szkoda, bo robi wiele ciekawych i interesujących rzeczy.

W sieci możemy znaleźć sporo informacji na temat Martina. Okazuje się, że to lew biznesu! Muzyk inwestuje w nieruchomości i ma dwa mieszkania w Czechach warte 3 miliony złotych! Ponadto ostatnio sprawił żonie prezent i kupił rodzinie willę na luksusowym praskim osiedlu. Mężczyzna chce zabezpieczyć na przyszłość jak widać swojego syna i nie dopuścić do sytuacji, by kiedykolwiek, czegokolwiek mu brakowało.

Jego zapędy biznesowe nie wzięły się jednak z powietrza. Chobot bowiem ukończył Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze. Cóż, taki mąż to skarb i możemy Ewie jedynie pogratulować.

  • Ewa Farna i Martin Chobot - Artyści przeciw Nienawiści
  • Ewa Farna i Martin Chobot
  • Ewa Farna z Martinem Chobotem
  • Ewa Farna i Martin Chobot zostaną rodzicami
  • Ewa Farna i Martin Chobot - Artyści przeciw Nienawiści
  • Ewa Farna i Martin Chobot - Artyści przeciw Nienawiści
  • Ewa Farna na rozdaniu nagród Ceny Andel 2018
[1/7] Ewa Farna i Martin Chobot - Artyści przeciw Nienawiści
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także