Szukaj

Ewa Farna przed samym porodem przeżyła szok! W stan osłupienia wprawiła ją zaskakująca wiadomość z pałacu prezydenckiego!

Ewa Farna już niebawem pierwszy raz zostanie mamą. Piosenkarka wraz ze swoim małżonkiem powitają na świecie synka. Artystka pochwaliła się, że przed porodem została zaskoczona przez sam Pałac Prezydencki.

Ewa Farna jest już w zaawansowanej ciąży. Niebawem na świecie pojawi się pierwsze dziecko pięknej wokalistki oraz jej przystojnego męża Martina Chobota. Para spodziewa się syna. Informację o błogosławionym stanie gwiazda przekazała osobiście, za pośrednictwem teledysku do czeskiego singla Ta o nás. Ciekawostką jest fakt, że piosenka została nagrana przez Ewę i Martina w 2017 roku. Utwór był niespodzianką dla ich gości weselnych:

 I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne. Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w waszych rękach – wyjaśniła piosenkarka.

Andrzej Duda obserwuje Ewę Farną na Instagramie?

Obecnie Ewa podzieliła się z internautami kolejną zaskakującą nowiną. Okazuje się, że jej profil na Instagramie zaczął obserwować profil o nazwie “Pałac Prezydencki”, co pozwala przypuszczać, że korzysta z niego sam Andrzej Duda. Fakt ten niezwykle zaskoczył Farną, która z prezydentem Polski raczej się nie zna.

A jednak! Wszystko wskazuje na to, że Duda, podobnie jak tysiące Polaków, jest wielkim fanem talentu gwiazdy hitu Maska, dlatego też prawdopodobnie wreszcie dołączył do grona obserwatorów śledzących jej poczynania w internecie:

 Powinnam się zastanowić, co będę publikować – napisała wyraźnie zaskoczona piosenkarka.

Do swojego postu Ewa dołączyła dowód aktywności internetowej administratorów strony o życiu prezydenta Polski. Fani wokalistki, podobnie jak ich idolka, osłupieli z wrażenia. Sama artystka z całą pewnością nawet nie marzyła, że pod koniec swojej ciąży spotka ją tak ogromna niespodzianka, i to z samego pałacu prezydenckiego!

Ewa nie jest jedyną gwiazdą, którą prezydent Andrzej Duda być może podgląda na Instagramie. Jakiś czas temu głowa państwa skusiła się na komentarz pod jednym ze zdjęć Małgorzaty Kożuchowskiej.

Zobacz: Ewa Farna w zaawansowanej ciąży spotkała się ze światową gwiazdą. Patrzymy na jej brzuszek – jest ogromny!

Zobacz: Ewa Farna tuż przed porodem pokazała mocno zaokrąglony brzuszek. Gwiazda nie ukrywa swojej ciąży

Zobacz: Czesi nie lubią Polaków? Ewa Farna właśnie zagrała im na nosie! Jej wpis to mistrzostwo świata!


Andrzej Duda jest fanem Ewy Farny

Andrzej Duda jest fanem Ewy Farny

Ewa Farna i Martin Chobot zostaną rodzicami

Ewa Farna i Martin Chobot zostaną rodzicami

Ewa Farna z ciążowym brzuchem. Zdradziła, że urodzi syna

Ewa Farna z ciążowym brzuchem. Zdradziła, że urodzi syna

Ewa Farna z ciążowym brzuchem w teledysku

Ewa Farna z ciążowym brzuchem w teledysku

Prezydent Andrzej Duda i Agata Duda - Sylwester 2018

Prezydent Andrzej Duda i Agata Duda - Sylwester 2018

Andrzej Duda i Agata Duda - Walentynkowa fotka

Andrzej Duda i Agata Duda - Walentynkowa fotka

Ewa Farna zadebiutowała jako 12-latka

Ewa Farna zadebiutowała jako 12-latka

Czy Ewa Farna i Martin Chobot pasują do siebie?

×