NewsyEwa Farna podgrzewa atmosferę przed meczem. Będzie "czeski film"?

Ewa Farna podgrzewa atmosferę przed meczem. Będzie "czeski film"?

Ewa Farna podgrzewa atmosferę przed meczem. Będzie "czeski film"?

17.11.2023 13:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niewiele gwiazd ma równie specyficzną widownię. Ewa Farna popularna jest zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Urodzona i wychowana za południową granicą, czuje się mocno związana z ojczyzną swoich rodziców. Z tego względu tworzy nową muzykę dla fanów po obu stronach. Jej najnowszy utwór z pewnością wzbudzi emocje i tu, i tu. Wszystko przez to, że data jego premiery koliduje z pewnym wydarzeniem.

Ewa Farna wrzuca nowy singiel

Nowy singiel piosenkarki nosi wymowny tytuł Czeski film. Wybór takiego a nie innego zwrotu uargumentowała w ostatnim poście wrzuconym na jej profil instagramowy:

Frazeologia słów "czeski film" wydawała mi się mega zabawnym połączeniem w moim kontekście. Utwór tym razem powstaje tylko w języku polskim, co jest u mnie nietypowe, bo wydaję większość numerów w obu językach.

Podziękowała również innym artystom, którzy wzięli udział w nagrywaniu piosenki. Wszystko wskazuje jednak na to, że dzień jej premiery nie był przypadkowy.

Nawiązanie do meczu?

Fani piłki nożnej niecierpliwie oczekują dzisiejszego meczu Polska - Czechy, będącego częścią eliminacji do turnieju Euro. Niektórzy dopatrują się w nowym singlu odwołania do nadchodzącej futbolowej potyczki z naszymi południowymi sąsiadami. Taka okazja nie zdarza się przecież na co dzień...

Czyżby Ewa Farna planowała to już od jakiegoś czasu?

Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna. Top of the Top Sopot Festival 2022
Ewa Farna. Top of the Top Sopot Festival 2022
Ewa Farna przed studiem "DDTVN"
Ewa Farna przed studiem "DDTVN"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także