Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcia, na których ciężko ją rozpoznać. Tak zaszalała w programie graficznym, że straciła palec

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska znowu szokuje. Celebrytka wróciła na Instagram i opublikowała nowe zdjęcia. Nie da się ukryć, że mocno zaszalała z obróbką graficzną. Przez tę ingerencję straciła spory kawałek palca.

Esmeralda Godlewska to jedna z najsłynniejszych polskich celebrytek. Zasłynęła w branży dzięki swojemu wątpliwemu talentowi muzycznemu. Razem z siostrą Małgorzatą zaczęły nagrywać covery hitów. Nagrania razem z własnymi teledyskami udostępniały w sieci, czym wywołały uśmiech na twarzy wielu internautów, którzy od tamtej pory podglądają życie sióstr Godlewskich.

Esmeralda (jej prawdziwe imię to Monika) od momentu, gdy tylko weszła do świata show-biznesu, wzbudzała kontrowersje. Nie ukrywała, że poddała się operacjom plastycznym i chętnie eksponowała swoje wdzięki w odważnych sesjach.

Dzięki sławie, jaką udało jej się zyskać, zaczęła regularnie pojawiać się w mediach. Ogromna grupa fanów obserwowała profil celebrytki i śledziła jej kolejne poczynania. Ostatnio w życiu Godlewskiej wydarzyło się wiele złego. Nagle zaczęła zdradzać na Instagramie rodzinne sekrety i oczerniać swoją siostrę Małgorzatę. Wyznała między innymi, że ta trudni się prostytucją, co zostało ostatecznie zdementowane.

Esmeralda Godlewska przesadziła z przeróbką zdjęć

Esmeralda jakiś czas temu zmroziła krew w żyłach, podając informację o swojej śmierci. Na profilu, który prowadzi, opublikowała własny nekrolog. Dodała czarno-białe zdjęcie, a pod nim poinformowała, że nie żyje. Jedna z jej sióstr zaniepokojona tym, co zobaczyła w sieci, wezwała na miejsce policję, która ustaliła, że Monika jest cała i zdrowa.

Po tym incydencie celebrytka na jakiś czas zniknęła z social mediów, pozostając pod opieką psychiatry. Teraz Esmeralda znowu jest aktywna w sieci i regularnie publikuje swoje kolejne zdjęcia. Wiadomo, że w ostatnim czasie jej sylwetka mocno się zmieniła. Postanowiła ona jednak posłużyć się programem graficznym, by nieco udoskonalić swój wizerunek. Trzeba przyznać, że na ostatnich kadrach wręcz ciężko ją rozpoznać.

Każdy w życiu popełnia błędy ale to nie znaczy, że musi płacić za nie do końca życia.
Czasami dobrzy ludzie, dokonują złych wyborów.
To nie znaczy, że są źli…
To znaczy, że są ludźmi…  – napisała pod zdjęciem.

Celebrytka bardzo mocno wygładziła twarz – i do tego stopnia przerobiła kadr, że nawet jej dłonie nie wyglądają naturalnie. Jeden z jej palców prawie zniknął. O dziwo pod postem znalazło się mnóstwo komplementów i słów podziwu dla celebrytki. Widać, że ma ona grono oddanych fanów, którzy popierają ją w każdej kwestii.


Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska z synkiem

Esmeralda Godlewska z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×