NewsyAle wpadka! Esmeralda Godlewska nie zauważyła, że widać jej przeróbki na IG. Co poprawiła celebrytka?

Ale wpadka! Esmeralda Godlewska nie zauważyła, że widać jej przeróbki na IG. Co poprawiła celebrytka?

Esmeralda Godlewska
Esmeralda Godlewska
Elwira Szczepańska
02.02.2022 20:40, aktualizacja: 02.02.2022 21:32

Esmeralda Godlewska stała się rozpoznawalna, kiedy razem z siostrą, Małgorzatą, nagrały swoją wersję świątecznej piosenki Pada śnieg. Chociaż ich wykonanie było - delikatnie mówiąc - dalekie od ideału, w mig stało się hitem. Siostry poszły za ciosem. Przez pewien czas występowały razem i nagrywały kolejne hity, ale duet ostatecznie się rozpadł.

O Esmeraldzie niedawno ponownie zrobiło się bardzo głośno. Najpierw zaskoczyła internautów filmikiem, w którym ogłosiła, że pisze książkę. Zagroziła, że ujawni wstydliwe sekrety swojej siostry, Magdaleny, a także kilku innych znanych osób, które rzekomo miały świadczyć usługi o charakterze seksualnym. Gdy te doniesienia zaczęły przybierać na sile, na Instagramie pojawił się komunikat, który głosił, że Esmeralda Godlewska nie żyje.

Kilka godzin później informację zdementowała Magdalena. Opublikowała zdjęcia z interwencji policji i przekazała, że jej siostra nie odebrała sobie życia. Potem opublikowała oświadczenie, z którego wynikało, że Esmeralda przebywa pod opieką lekarzy

Po dłuższej nieobecności celebrytka wróciła do aktywności w sieci. Dzięki pomocy specjalistów udało jej się rozpocząć całkiem nowy rozdział. Niedawno podzieliła się z fanami niemałą metamorfozą. W krótkim czasie udało się jej mocno schudnąć, czym pochwaliła się na Instagramie. Jest na diecie i intensywnie ćwiczy. Jednak, kiedy niedawno pokazała zdjęcie, na którym zaprezentowała nową sylwetkę, internauci doszukali się ingerencji programów graficznych.

Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę na Instagramie

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Esmeraldy Godlewskiej pokazuje rezultaty ciężkich ćwiczeń i zmiany sposobu życia. Po regularnych wizytach na siłowni i wyciskaniu siódmych potów z trenerem personalnym celebrytka zmieniła ubrania na mniejsze. Pochwaliła się tym poście.

Z rozmiaru L/M wskakują w M/S. Jeszcze trochę i będę wymieniać garderobę - napisała wówczas.

Zdjęcie, jakie opublikowała, zrobiło wielkie wrażenie na obserwujących jej profil internautach. Nie wszyscy dali się jednak zwieść. Bardziej dociekliwi zauważyli, że na fotografii telefon nie jest prosty, a faluje, a palce są zdeformowane. Do tego jej skóra jest nienaturalnie gładka. Trudno ocenić, co na opublikowanym kadrze zostało poddane obróbce, ale nieudana poprawka, gdzie ucierpiały dłoń oraz komórka Esmeraldy, prawdopodobnie miała wpływ na kształt jej twarzy.

Należy docenić motywację Godlewskiej do zmian w życiu, ale jednak z obróbką zdjęć trzeba uważać, bo internautom nic nie umknie.

  • Esmeralda Godlewska - co poprawiła na zdjęciu?
  • Esmeralda Godlewska sporo schudła
  • Esmeralda Godlewska sporo schudła
  • Esmeralda Godlewska sporo schudła
  • Esmeralda Godlewska sporo schudła
  • Esmeralda Godlewska
  • Esmeralda Godlewska sporo schudła
  • Esmeralda Godlewska - co poprawiła na zdjęciu?
[1/8] Esmeralda Godlewska - co poprawiła na zdjęciu?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także