Esmeralda Godlewska bez makijażu: „Kiedyś w życiu bym się tak nie pokazała”. Poznalibyście ją?

Esmeralda Godlewska bez makijażu. Jak wygląda?

Esmeralda Godlewska bez makijażu. Jak wygląda?

Esmeralda Godlewska bez makijażu. Celebrytka na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym pozuje w naturalnym wydaniu. Jak wygląda i czy przypomina siebie? Fani w szoku.

Esmeralda Godlewska, to jedna z popularniejszych celebrytek, która aktywnie działa na Instagramie. Karierę początkowo robiła wraz z siostrą, Małgorzatą, z którą nagrywała piosenki, dawała koncerty, a także występowała w telewizji. Panie postanowiły się jednak rozdzielić, a Monika, zwana Esmeraldą, zamiast na śpiewie, skupiła się na walkach w klatce.

Godlewska wystąpiła w Fame MMA, gdzie na ringu zmierzyła się m.in. z Martą Linkiewicz i Ewel0ną. Pomimo tygodni przygotowań, celebrytka obie walki przegrała.

Esmeralda Godlewska bez makijażu. Jak wygląda?

Chociaż przegrała, Esmeralda nadal cieszy się sporym zainteresowaniem w sieci, gdzie śledzi ją ponad 400 tysięcy obserwatorów. To z nimi regularnie dzieli się kulisami swojej prywatności – pokazuje zdjęcia z imprez, chwali się stylizacjami i zakupami.

Na jej Instagramie pojawiają się także szokujące fotografie, jak ta, na której Godlewska pozuje bez makijażu. Jak przyznała Esmeralda w opisie, jest to jej pierwsze tego typu zdjęcie. Jeszcze jakiś czas temu w takiej wersji by się nie pokazała, ponieważ wydawało jej się, że by być piękną, należy nałożyć na siebie tonę makijażu, a także ubrać się w rzeczy podkreślające figurę, dobrać do nich eleganckie buty i dodatki.

Godlewska zdaje sobie sprawę, że w ten sposób zakładała maskę, za którą próbowała ukryć samą siebie. Uważa, że piękno, pochodzi z serca i duszy:

Dziś wiem, że piękno, które mamy pochodzi z naszego serca i duszy. Z tego co potrafimy ofiarować światu nie chcąc nic w zamian.. prawdziwe piękno to dobro i chęć zmiany, w najlepszą wersje siebie. Całuje.

Jak wygląda Esmeralda Godlewska bez make upu? Okazuje się, że łatwo ją rozpoznać, ponieważ gwiazda ma zrobione usta, a także makijaż permanentny.

Esmeralda Godlewska - jak wygląda bez makijażu?

Esmeralda Godlewska – jak wygląda bez makijażu?

O tym, że w naturalnym wydaniu wygląda dobrze, są przekonani internauci. W komentarzach pod zdjęciem pozostawili mnóstwo komplementów, w których pisali, że:

  • Jesteś prześliczna w makijażu i bez niego.

  • Człowiek reprezentują sobą coś więcej niż tylko wygląd, najważniejsze jest to co ma się w środku.

  • No to licho w czas doszłaś do takiego wniosku. Jesteś piękna naturalnie każdy ci to mówił.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi wpisami. Godlewska bez makijażu prezentuje się bardzo korzystnie.

Zobacz także: Esmeralda Godlewska rozpuściła kwas w ustach i pokazała naturalne piękno: „Takie maciupeńkie”. Szybko pożałowała metamorfozy


Esmeralda Godlewska - jak wygląda bez makijażu?

Esmeralda Godlewska - jak wygląda bez makijażu?

Fame MMA 5 - Esmeralda Godlewska i Ewelona Kubiak

Fame MMA 5 - Esmeralda Godlewska i Ewelona Kubiak

Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA

Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×