Szukaj

Esmeralda Godlewska bez makijażu: „Kiedyś w życiu bym się tak nie pokazała”. Poznalibyście ją?

Esmeralda Godlewska bez makijażu. Celebrytka na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym pozuje w naturalnym wydaniu. Jak wygląda i czy przypomina siebie? Fani w szoku.
Esmeralda Godlewska bez makijażu. Jak wygląda?

Esmeralda Godlewska bez makijażu. Jak wygląda?

Esmeralda Godlewska, to jedna z popularniejszych celebrytek, która aktywnie działa na Instagramie. Karierę początkowo robiła wraz z siostrą, Małgorzatą, z którą nagrywała piosenki, dawała koncerty, a także występowała w telewizji. Panie postanowiły się jednak rozdzielić, a Monika, zwana Esmeraldą, zamiast na śpiewie, skupiła się na walkach w klatce.

Godlewska wystąpiła w Fame MMA, gdzie na ringu zmierzyła się m.in. z Martą Linkiewicz i Ewel0ną. Pomimo tygodni przygotowań, celebrytka obie walki przegrała.

Esmeralda Godlewska bez makijażu. Jak wygląda?

Chociaż przegrała, Esmeralda nadal cieszy się sporym zainteresowaniem w sieci, gdzie śledzi ją ponad 400 tysięcy obserwatorów. To z nimi regularnie dzieli się kulisami swojej prywatności – pokazuje zdjęcia z imprez, chwali się stylizacjami i zakupami.

Na jej Instagramie pojawiają się także szokujące fotografie, jak ta, na której Godlewska pozuje bez makijażu. Jak przyznała Esmeralda w opisie, jest to jej pierwsze tego typu zdjęcie. Jeszcze jakiś czas temu w takiej wersji by się nie pokazała, ponieważ wydawało jej się, że by być piękną, należy nałożyć na siebie tonę makijażu, a także ubrać się w rzeczy podkreślające figurę, dobrać do nich eleganckie buty i dodatki.

Godlewska zdaje sobie sprawę, że w ten sposób zakładała maskę, za którą próbowała ukryć samą siebie. Uważa, że piękno, pochodzi z serca i duszy:

Dziś wiem, że piękno, które mamy pochodzi z naszego serca i duszy. Z tego co potrafimy ofiarować światu nie chcąc nic w zamian.. prawdziwe piękno to dobro i chęć zmiany, w najlepszą wersje siebie. Całuje.

Jak wygląda Esmeralda Godlewska bez make upu? Okazuje się, że łatwo ją rozpoznać, ponieważ gwiazda ma zrobione usta, a także makijaż permanentny.

Esmeralda Godlewska - jak wygląda bez makijażu?

Esmeralda Godlewska – jak wygląda bez makijażu?

O tym, że w naturalnym wydaniu wygląda dobrze, są przekonani internauci. W komentarzach pod zdjęciem pozostawili mnóstwo komplementów, w których pisali, że:

  • Jesteś prześliczna w makijażu i bez niego.

  • Człowiek reprezentują sobą coś więcej niż tylko wygląd, najważniejsze jest to co ma się w środku.

  • No to licho w czas doszłaś do takiego wniosku. Jesteś piękna naturalnie każdy ci to mówił.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi wpisami. Godlewska bez makijażu prezentuje się bardzo korzystnie.

Zobacz także: Esmeralda Godlewska rozpuściła kwas w ustach i pokazała naturalne piękno: „Takie maciupeńkie”. Szybko pożałowała metamorfozy


Esmeralda Godlewska - jak wygląda bez makijażu?

Esmeralda Godlewska - jak wygląda bez makijażu?

Fame MMA 5 - Esmeralda Godlewska i Ewelona Kubiak

Fame MMA 5 - Esmeralda Godlewska i Ewelona Kubiak

Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA

Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×