William i Kate narazili się królowej Elżbiecie. Przez kłopotliwą wpadkę podzielą los skompromitowanych Sussexów…?

Elżbieta II, książę William i księżna Kate

Elżbieta II, książę William i księżna Kate

Elżbieta II jest znana z krytycznego stosunku do księcia Harry'ego i Meghan Markle. Tym razem jednak to książę William i księżna Kate jej podpadli. Dlaczego?

96-letnia królowa Elżbieta II to jednoosobowa ikona Zjednoczonego Królestwa. Monarchini jest też głową innych państw zrzeszonych we Wspólnocie Brytyjskiej. Poddani ją uwielbiają, a wielu z nich nie wyobraża sobie monarchii po tym, gdy jej zabraknie. Następcą tronu jest książę Karol, przez co duże zainteresowanie mediów i Brytyjczyków budzą jego synowie, książę William książę Harry.

Ten drugi, na skutek małżeństwa z Meghan Markle, podpadł większości rodaków, jak i samej królowej Elżbiecie. Monarchini – jak zgodnie podają media – ma do niego krytyczny stosunek. Jej ulubieńcami są za to William i jego żona, księżna Kate. Niestety również i oni podpadli matce dynastii.

Książę William i księżna Kate narazili się królowej Elżbiecie

Sally Bedell Smith, dziennikarka i autorka poczytnej pozycji Elizabeth the Queen: The Life of a Modern Monarch, wyjawiła magazynowi People, że najstarsza monarchini świata była w szoku, gdy odwiedziła Cambridge’ów w rezydencji Anmer Hall. Podobno bardzo nie spodobała się jej ich odnowiona kuchnia.

Pamiętam, jak zakończyli renowację Anmer Hall i zaprosili królową na lunch. Mają jedną z tych dużych kuchni z miejscami do jedzenia, a ona powiedziała: „Nie rozumiem, dlaczego wszyscy spędzają czas w kuchni” – powiedziała specjalistka ds. royalsów.

Wychodzi na to, że raczej był to pojedynczy incydent, albowiem – w obliczu ekscesów Harry’ego i Meghan – William i Kate musieliby się naprawdę mocno natrudzić, by wyjść z łask babci.

Księżna Kate wzoruje się na babci męża

Małżonka Cambridge’a zresztą jest bardzo oddana królowej. Nie jest tajemnicą, że wzoruje się na niej, jeśli chodzi o zachowanie i poczucie stylu. Również monarchini zależy, by przekazać dobre wzorce młodszym Windsorom i tym samym zachować żywotność dynastii.

Śledzicie na bieżąco doniesienia z Wysp Brytyjskich?


Książę Karol i królowa Elżbieta II

Książę Karol i królowa Elżbieta II

Księżna Kate i Książe William oddają się czułościom podczas meczu charytatywnego

Księżna Kate i Książe William oddają się czułościom podczas meczu charytatywnego

Królowa Elżbieta II i książę Andrzej na mszy ku pamięci Filipa

Królowa Elżbieta II i książę Andrzej na mszy ku pamięci Filipa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×