Nowe zdjęcia królowej Elżbiety II zaniepokoiły fanów. „Dawno nie wyglądała tak niepokojąco”

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II wbrew zaleceniom lekarzy w niedzielę pojawiła się na chrzcie swoich prawnuków. Paparazzi przyłapali ją w drodze na ceremonię. Fani są zaniepokojeni stanem zdrowia monarchini.

Od dłuższego czasu Brytyjczycy drżą o zdrowie królowej Elżbiety II i mają ku temu wiele powodów. Zaczęło się od tego, że monarchini podczas jednego z oficjalnych wystąpień wspierała się na lasce. Ostatni raz w takim stanie widziano ją w latach 2003-2004, po tym, jak przeszła operację prawego kolana. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy monarchini podupadła na zdrowiu. Chwilę później media obiegła kolejna zaskakująca wiadomość.

Królowa Elżbieta II miała wybrać się w podróż do Irlandii Północnej, jednak lekarze zalecili jej, aby pozostała w domu. W związku z tą sytuacją, na oficjalnym profilu Pałacu Buckingham pojawiło się oświadczenie tłumaczące absencję monarchini.

Królowa niechętnie przyjęła poradę medyczną dotyczącą odpoczynku przez kilka następnych dni. Jej Wysokość jest w dobrym nastroju i jest rozczarowana, że ​​nie będzie już mogła odwiedzać Irlandii Północnej, gdzie miała podjąć szereg zobowiązań dziś i jutro. Królowa przesyła najserdeczniejsze życzenia mieszkańcom Irlandii Północnej i nie może się doczekać wizyty w przyszłości -brzmi treść oficjalnego oświadczenia.

Kolejne informacje także nie napawają optymizmem.

Nowe zdjęcia królowej Elżbiety II. Jak wygląda?

Nie sposób nie zauważyć, że w ostatnim czasie monarchini bardzo podupadła na zdrowiu. Zagraniczne media już rozpisują się na temat jej abdykacji, jednak wielu specjalistów przyznaje, że nie zrobi tego z dnia na dzień. Zgodnie z ich twierdzeniami, monarchini doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Brytyjczycy bardzo na nią liczą.

Ona nie jest kimś, kto naturalnie zacznie zwalniać. Wie, że ludzie chcą ją zobaczyć, wie, że pewne wydarzenia są szczególnie ważne, a jeśli uda jej się to zrobić osobiście, to to zrobi… Naprawdę nienawidzi zawodzić kogokolwiek.

Zdaje się, że królowa potwierdziła te słowa, pojawiając się na chrzcinach swoich prawnuków. W niedzielę 21 listopada w kaplicy Wszystkich Świętych w Windsorze sakrament przyjęli August Philip Hawke (syn księżniczki Eugenii) oraz Luca Philip (pociecha Zary Tindall). Ceremonia miała charakter prywatny. Pojawili się na niej przedstawiciele rodziny królewskiejElżbietą II na czele. Wydarzenie to jednak nie przebiegało zgodnie z planem, ponieważ kilka dni wcześniej zmarł George Brooksbank, ojciec Jacka Brooksbanka, męża Eugenii.

Mimo że paparazzi nie mogli uczestniczyć w ceremonii, udało im się sfotografować monarchinię. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie czuje się najlepiej. Jest blada, bardzo schudła, a na jej twarzy maluje się zmęczenie. Gdy tylko nadarzyła się okazja, przymknęła oczy, by choć przez chwilę odpocząć.

Jak podaje źródło The Sun, matce księcia Karola bardzo zależało na tym spotkaniu.

Będzie to wzruszająca rodzinna okazja i czas prawdziwego świętowania po trudnych czasach dla niektórych członków rodziny królewskiej w ostatnich latach, w tym samej królowej.

Chce wziąć udział w tak wspaniałym wydarzeniu po wielkim osobistym rozczarowaniu związanym z przeoczeniem wydarzeń Pamięci w ostatnią niedzielę – powiedział informator The Sun.

Fani monarchini są bardzo zaniepokojeni jej stanem zdrowia, czemu dają wyraz w komentarzach publikowanych w sieci:

  • Dawno nie wyglądała tak niepokojąco.
  • Wygląda na bardzo nieszczęśliwą.
  • To bardzo smutne, mam nadzieję, że królowa ma się dobrze.

Zdjęcia 95-letniej królowej Elżbiety II znajdziecie w naszej galerii.


Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II – pierwsze zdjęcia po kontuzji

Królowa Elżbieta II – pierwsze zdjęcia po kontuzji

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wkoncu ma juz swoje lata. A po drugie stracila meza i rodzina tez sprawia jej wiele przykrosci… To jak ma wygladac? Jak 20 sto latka?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×