Szukaj

Gwiazdy odwracają się od Ellen: „Kiedyś zawsze była pierwszym wyborem”. Tak topnieje jej imperium

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres traci sławnych gości na rzecz innej gwiazdy. Kim jest i jak to się dzieje, że wybierają właśnie ją?

Ellen DeGeneres od lat prowadzi jeden z najpopularniejszych talk-show w amerykańskiej telewizji. Jeszcze niedawno każdy odcinek The Ellen DeGeneres Show oglądało ponad 3 miliony widzów. Program uczynił z niej jedną z najlepiej zarabiających i najbardziej wpływowych kobiet w Stanach Zjednoczonych.

Na samym początku pandemii gwiazda przeniosła się z nagraniami do swojej prywatnej posiadłości, nie informując o niczym swoich współpracowników. Przez bardzo długi czas nie wiedzieli, czy będą mieli do czego wracać. Gdy w końcu zaproponowano im powrót do pracy, okazało się, że mogą liczyć jedynie na 60% swojej dotychczasowej pensji.

To wszystko spowodowało, że pracownicy przerwali milczenie i szczerze opowiedzieli, w jakich warunkach pracowali i że atmosfera na planie, delikatnie rzecz ujmując, była nie najlepsza. Ellen najpierw nie komentowała rewelacji, ale widząc, co się dzieje, postanowiła przerwać milczenie.

Ellen DeGeneres wreszcie odniosła się bezpośrednio do wszystkich plotek o toksyczności, o której mówili jej współpracownicy. Postanowiła stawić czoła również plotkom o jej własnym zachowaniu. Nagrała wideo, w którym zwróciła się do fanów.

Jak być może słyszałeś, tego lata pojawiły się zarzuty dotyczące toksycznego środowiska pracy. Odbyło się również dochodzenie. Dowiedziałam się, że wydarzyły się tutaj rzeczy, które nigdy nie powinny się wydarzyć… Traktuję to bardzo poważnie. Bardzo mi przykro z powodu tych, którzy zostali dotknięci. Wiem, że mam przywileje i władzę. Biorę odpowiedzialność za to, co dzieje się w moim programie. W ciągu ostatnich kilku tygodni przeprowadziliśmy wiele rozmów… Wprowadziliśmy niezbędne zmiany. Dziś zaczynamy nowy rozdział. Były też artykuły w prasie i mediach społecznościowych, w których pisano, że nie jestem tą osobą, którą widzicie w telewizji. Prawda jest taka, że jestem dokładnie tą osobą, którą widzisz w telewizji. Czasami się smucę, wściekam, denerwuję się, niecierpliwię się. Pracuję nad tym wszystkim. Jestem w toku – mówiła.

Czy jednak nie wpłynęło to wszystko na sytuację, którą obecnie komentują tabloidy? Otóż podobno Ellen traci sławnych gości.

Ellen DeGeneres traci sławnych gości. Dlaczego?

Tabloid donosi, że kryzys talk-show Ellen trwa w najlepsze. Sławy, które do tej pory z przyjemnością przyjmowały zaproszenie do jej programu, a nawet zabiegały o nie, nie chcą więcej się pojawiać. Mówi wprost, że to wszystko przez wydarzenia, o których była mowa wyżej. Nie chcą, by ich nazwiska były łączone z osobą oskarżoną o toksyczne zachowania. Mało tego, spieszą do największej konkurencji DeGeneres na małym ekranie, do The Kelly Clarkson Show.

Kiedy wielkie gwiazdy z listy A chcą promować swoją pracę, mają wiele różnych opcji. Kiedyś Ellen zawsze była pierwszym wyborem, ale teraz decydują się zamiast niej usiąść z Kelly.

Główny problem, o którym mówi informator to to, że kiedy celebryci idą to programu, to chcą promować siebie:

Gwiazdy po prostu chcą się sprzedać. Nie chcą dać się wciągnąć w dramat.

Dlatego właśnie wybierają mało kontrowersyjną Kelly Clarkson.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×