NewsyKelly Clarkson urządziła Arianie Grande prawdziwy koszmar. Na planie "The Voice" panuje napięta atmosfera

Kelly Clarkson urządziła Arianie Grande prawdziwy koszmar. Na planie "The Voice" panuje napięta atmosfera

Ariana Grande i Kelly Clarkson
Ariana Grande i Kelly Clarkson
Elwira Szczepańska

04.06.2021 05:00, aktual.: 04.06.2021 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kelly Clarkson to amerykańska piosenkarka pop-rockowa, autorka tekstów piosenek, a także aktorka. Karierę muzyczną rozpoczęła w 2002 roku, kiedy wygrała pierwszą edycję amerykańskiego programu American Idol. W 2003 roku zajęła drugie miejsce w Światowym Idolu (World Idol). Jest zdobywczynią trzech statuetek Grammy: za najlepszą popową piosenkę Since U Been Gone w 2006 roku, za najlepszy popowy album Breakaway i Stronger w 2013.

Jej występy w show przeszły do historii, a obecnie sama ocenia adeptów sztuki wokalnej w The Voice. W programie jednak niedawno nastąpiły zmiany. Producenci amerykańskiej edycji dopięli swego. Po miesiącach negocjacji udało im się namówić na udział jedną z największych gwiazd muzyki pop. W 21. sezonie trenerką zostanie Ariana Grande, która zastąpi Nicka Jonasa, który był mentorem w 18. oraz 20. edycji show.

Nick Jonas na razie nie skomentował swojego odejścia z programu. Wypowiedziała się za to wokalistka.

Niespodzianka! Jestem wniebowzięta, zaszczycona i podekscytowana, że dołączę do Kelly Clarkson, Johna Legenda i Blake'a Sheltona w 21. sezonie The Voice!

Jednak tabloidy donoszą, że pojawienie się gwiazdy w show nie przypadło do gustu właśnie Kelly Clarkson.

Czy Kelly Clarkson urządziła Arianie Grande koszmar na planie The Voice?

The Globe twierdzi, że na planie The Voice pokazały się pazury. Kelly Clarkson najwyraźniej poczuła się zagrożona tym, że zastąpiono Nicka Jonasa.

Jest już tyle podekscytowania i planów przed przybyciem Ariany, że dla Kelly jest oczywiste, że księżniczka popu będzie traktowana jak królowa – powiedział tabloidowi informator.

Dalej donosiciel mówi, że szykuje się starcie osobowości i nie wróży to niczego dobrego dla programu, zwłaszcza że Kelly jest bardzo podminowana sytuacją. Do mediów za oceanem już przedostały się pierwsze informacje na temat rzekomo rekordowego kontraktu Ariany. Wszystko wskazuje na to, że czeka ją wkrótce porządny zastrzyk gotówki.

OK! Magazine podaje, że 27-letnia gwiazda ma zarobić za udział w The Voice w sumie aż 25 milionów dolarów, czyli około 98 milionów złotych. Jeśli te doniesienia okazałyby się prawdą, byłaby to bezsprzecznie najwyższa stawka dla trenera w historii tego programu, a dla Kelly niezły policzek.

To będzie koszmar dla wszystkich, jeśli Kelly nie rozluźni się i nie wyluzuje. Już zdążyła urządzić Ari koszmar za kulisami programu, konfronując całą sytuację przez SMS-y - podsumowuje informator.

Czy jednak rzeczywiście szykuje się konflikt? To się okaże podczas emisji programu.

Ariana Grande
Ariana Grande
Jennifer Lopez jak Ariana Grande
Jennifer Lopez jak Ariana Grande
Kelly Clarkson - Critics' Choice Awards 2020
Kelly Clarkson - Critics' Choice Awards 2020
Kelly Clarkson przed przejściem na dietę
Kelly Clarkson przed przejściem na dietę
Kelly Clarkson przed przejściem na dietę
Kelly Clarkson przed przejściem na dietę
Ariana Grande – Grammy 2020
Ariana Grande – Grammy 2020
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także