Ekipa „Warsaw Shore” w kolejnej ciąży! Zobacz, kto pochwalił się rosnącym brzuszkiem!

Alicja Warsaw Shore

Fotografia: screen z Facebook.com

Alicja z Warsaw Shore spodziewa się dziecka! Radosną nowinę i zdjęcie zaokrąglonego brzuszka opublikowała na swoim profilu na Facebooku. W długim wpisie zwierzyła się fanom, że choć jest bardzo szczęśliwa, to początki nie były łatwe. Podobnie jak większość przyszłych mam miała problemy z nudnościami, bólami i zmęczeniem.

Musiałam zapomnieć o zabawach, nocnych wyjściach, ukochanych szpilkach, wielu zabiegach.. o używkach nie wspominając…Wszystko jest dla ludzi i wszystkiego młodzi chcą spróbować, ale przychodzi taki moment w życiu każdego z nas gdy musimy zatrzymać się w tym codziennym pedzie i przewartościować niektóre rzeczy. Dla mnie takim momentem była wiadomość o ciąży. Podziwiam wszystkie dziewczyny w ciąży i młode mamy. Nigdy nie myślałam jak wiele musiałyście poświecić dla waszych małych skarbów, które nosicie/nosiłyście pod serduszkiem. Jestem wdzięczna za życie, które we mnie powoli dojrzewa i zrobię wszystko co w mojej mocy żeby dać maleństwu poczucie bezpieczeństwa i dużo bezgranicznej, bezwarunkowej miłości – czytamy szczery wpis na Facebooku.

Pierwszymi uczestnikami show, którzy zostaną rodzicami są Eliza i Trybson (zobacz: Eliza z Warsaw Shore na plaży. Pokazała wielki brzuch w bikini)Przypomnijmy, że Alicja spędziła z Ekipą z Warszawy niewiele czasu i odeszła na własne życzenie, m.in. z powodu tęsknoty za chłopakiem. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, miłość rozkwitła i już pojawił się pierwszy owoc. 🙂

 

Alicja Warsaw Shore

Fotografia: screen z Facebook.com

Alicja Warsaw Shore z narzeczonym

Fotografia: screen z Facebook.com

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×