Edyta Zając w zjawiskowym komplecie z popularnej sieciówki. Ten hitowy zestaw na wiosnę i lato trafił na ponad 50% przecenę!

Edyta Zając

Edyta Zając

Edyta Zając pokazała się w letniej stylizacji. Fani modelki zasypali ją komplementami, a my sprawdziliśmy, gdzie można kupić poszczególne elementy jej garderoby. Wszystko dostępne jest w popularnej sieciówce, i to po ponad 50% przecenie!

Edyta Zając to polska modelka i osobowość medialna, która w 2014 roku zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Polonia. Ścieżkę do zagranicznej kariery otworzył jej udział w kampanii reklamowej zapachu domu mody Kenzo. Podczas swojej kariery występowała na tygodniach mody w Mediolanie, Londynie i Nowym Jorku, prezentując kolekcje między innymi Roberta Cavallego. Łódzka piękność zwróciła również uwagę polskich projektantów i miała okazję współpracować między innymi z Łukaszem Jemiołem, Dawidem Wolińskim i Robertem Kupiszem.

W 2016 roku Edyta Zając poślubiła ówczesnego zawodnika Legii Warszawa – Jakuba Rzeźniczaka. Po roku małżeństwa modelka wzięła udział w programie Agent. Gwiazdy, gdzie opowiadała o swojej wielkiej miłości ze sportowcem. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i już w 2020 roku para wzięła rozwód. Jeszcze w tym samym roku Zając wystąpiła w 11. edycji Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami, którą wygrała razem z jej tanecznym partnerem Michałem Bartkiewiczem. W finale pokonała Julię Wieniawę.

Edyta słynie z wyjątkowego wyczucia stylu i perfekcyjnego komponowania stylizacji, o czym mogliśmy się przekonać podczas udziału gwiazdy w wielu imprezach branżowych. Modelka niemal za każdym razem prezentuje się perfekcyjnie.

Edyta Zając w stylizacjach z sieciówki. Gdzie je kupić?

Stylizacje gwiazdy możemy również podziwiać na jej profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 130 tysięcy osób. Na jednym z ostatnich zdjęć opublikowanych przez modelkę możemy ją zobaczyć w modnym komplecie, który idealnie sprawdzi się na wiosnę i lato. Jak się okazuje, stylizacja pochodzi z popularnej sieciówki – Rage Age.

Fani Edyty Zając nie mogli wyjść z zachwytu:

  • Piękna jak Anioł!!
  • Idealnie wyglądasz!
  • Kwintesencja kobiecości
  • Ufff… Odbierasz mowę Edyta… Naprawdę! Jesteś niezaprzeczalnie czarująca!

Biały, przewiewny komplet, eksponujący brzuch można kupić w sieci Rage Age. Produkty są dostępne na platformie sprzedażowej Modivo w trzech opcjach kolorystycznych – białej, czarnej i zielonej.

Poszczególne elementy koronkowego zestawu można kupić osobno, i to w okazyjnej cenie. Oba elementy zostały przecenione o ponad 50%. Bluzka kosztuje 149 złotych (z 329 zł). W takiej samej cenie dostępne są szorty (przecenione z 299 zł). Uwaga, okazyjne ceny obowiązują do 26 maja.

Koronkowy zestaw Rage Age

Koronkowy zestaw Rage Age

Trzeba przyznać, że Edyta prezentuje się naprawdę imponująco. Jak oceniacie stylizację modelki?


Edyta Zając w komplecie Rage Age

Edyta Zając w komplecie Rage Age

Koronkowy zestaw Rage Age

Koronkowy zestaw Rage Age

Koronkowy zestaw Rage Age

Koronkowy zestaw Rage Age

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×