Szukaj

Edyta Pazura ścięła włosy! Teraz wygląda zupełnie jak Małgorzata Kożuchowska!

Edyta Pazura ścięła włosy

Edyta Pazura ścięła włosy

Edyta Pazura postanowiła zafundować sobie metamorfozę i drastycznie skróciła włosy. Na najnowszych zdjęciach wygląda jak Małgorzata Kożuchowska. Jak bardzo skróciła włosy i dlaczego się na to zdecydowała? Zobaczcie fotki!

Kobieta zmienną jest i nie jest to jedynie przestarzałe powiedzenie. Wszystkie kobiety uwielbiają bowiem eksperymentować ze swoim wyglądem, próbować nowych rzeczy, zaskakiwać przemianami i sprawdzać w czym jest im najbardziej do twarzy. Nie ma również wątpliwości, że w takich przemianach i metamorfozach zdecydowanie przodują gwiazdy. Edyta Pazura od dłuższego czasu nosiła tą samą fryzurę i najwyraźniej doszła do wniosku, że przyszedł czas na zmiany, bo na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wywołało furorę wśród fanów.

Ukochana Cezarego Pazury postanowiła zafundować sobie metamorfozę i znienacka opublikowała zdjęcie leżących na podłodze ściętych włosów. Jak przyznała, wizyta u fryzjera była jej prezentem urodzinowym od… samego fryzjera. Fotografia wywołała niezłe poruszenie wśród wielbicieli Edyty, ale dopiero zdjęcie nowej fryzury sprawiło, że jej profil zalały komentarze:

Sztuczne futro, nowa fryzura i ten sam facet od 12 lat… Wszystko się zgadza  #imaybebaby#maybebaby#newhaircut#tensamfacet#porsche#porschelellek – napisał pod fotografią

Fani nie kryli zachwytu:

  • Super fryzura!Mega Ładnie!!Zdecydowanie lepiej
  • no i pięknie! tak trzymać
  • Woooow, bardzo ładnie!
  • Fryzurka super!
  • O ja cię kręcę, co za zmiana!
  • Cudnie, nie zapuszczaj już nigdy włosów, teraz jest mega!
  • Sexy! Z pazurem!
  • Nie każdy wyglądałby tak dobrze w takim cięciu. Magia!

Nam też się podoba. A wam? 😉

Edyta Pazura świętuje 31 urodziny! Cezary Pazura złożył jej życzenia o jakich marzy każda kobieta!

Cezary i Edyta Pazura przekazali na WOŚP prawdziwy rarytas! O tym nawet nie śnili ich wierni fani! [WIDEO]

Edyta Pazura pokazała kapitalne zdjęcie małej Rity. Całą uwagę skradła jednak piżama Cezarego!

 


Czy Edyta Pazura ma dobry gust?

×