Edyta Górniak w dramatycznym stanie. Znów trafiła do szpitala!

Edyta Górniak w szpitalu

Edyta Górniak w szpitalu

Edyta Górniak kolejny raz trafiła do szpitala

Edyta Górniak znów trafiła pod kroplówkę w szpitalu w Los Angeles. Stan zdrowia gwiazdy pozostawia wiele do życzenia. Co się stało? Niepokojące zdjęcia ze szpitalnej sali poruszyły fanów. Co dolega Edycie Górniak?

Edyta Górniak niedługo doprowadzi swoich fanów do porządnych stanów lękowych. Piękna wokalistka kolejny raz w ciągu ostatnich paru tygodni wylądowała w szpitalu pod kroplówką. Na jej InstaStory pojawiły się zdjęcia z sali szpitalnej, na których pielęgniarka dogląda kroplówki i samej gwiazdy. Górniak podziękowała jej za delikatne traktowanie i wyczucie podczas wkłuwania igieł, ale jej fani są kompletnie przerażeni. I nic dziwnego, bo taki widok może stresować.

Co dolega Edycie? Od czasu udziału w Agent – Gwiazdy 4 gwiazda jest bardzo osłabiona. Nic nie wskazuje jednak na to, by poważnie chorowała – jest to, według jej przyjaciółki, „zmęczenie materiału” i zbyt napięty harmonogram:

Edyta trafiła pod kroplówkę z powodu generalnego wycieńczenia i osłabienia organizmu. W ostatnich miesiącach mieliśmy ciężki rollercoaster – donosi przyjaciółka Górniak w rozmowie z Plejadą

Miejmy nadzieję, że ten okropny okres w życiu Edyty szybko stanie się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. Nie od dziś wiadomo przecież, że zdrowie jest najważniejsze – a Edyta wyraźnie potrzebuje teraz odpoczynku i relaksu.

Życzymy szybkiej regeneracji. 😉

Edyta Górniak nie weźmie udziału w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”. „Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków…”

Edyta Górniak obawia się o swoje życie! Tak przerażona nie była jeszcze nigdy

Wstrząśnięta Edyta Górniak rozpacza po śmierci Pawła Adamowicza. Zdobyła się na kilka gorzkich słów


Edyta Górniak znów w szpitalu

Edyta Górniak znów w szpitalu

Edyta Górniak znów w szpitalu

Edyta Górniak znów w szpitalu

Edyta Górniak z różańcem na szyi

Edyta Górniak z różańcem na szyi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×