Szukaj

Edyta Górniak była świadkiem tragicznego wypadku z udziałem TIR-a. Jej szybka reakcja zapobiegła najgorszemu

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak była świadkiem tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze ekspresowej z Krakowa do Warszawy — informuje Pomponik. Co się stało?

Edyta Górniak nie może narzekać na brak zajęć. Niedawno wydała piosenkę Lime, która zapowiada jej nową płytę. Piosenkarka wróciła do koncertowania, a całkiem niedawno pojawiła się podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Gdy zakończyła swój występ, zrobiła coś nieoczekiwanego. Weszła na scenę, gdy śpiewał Zenek Martyniuk:

Pomyślałam sobie, że to będzie miły ukłon w jego stronę. Muzyka musi łagodzić obyczaje, nie może stawiać bariery między nami — wytłumaczyła gwazda w Super Expressie.

Edyta Górniak była świadkiem tragicznego wypadku

Na co dzień Edyta przebywa w Krakowie. Mieszka w posiadłości, która niestety nie ma widoku na Wawel, o czym opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post:

Przez ostatnie lata podróżowania, jak zaczęłam dojrzewać do tego, aby zapuścić swoją kotwicę, bo przemieszczam się bardzo szybko, to pomyślałam, że chciałabym mieć jeden z trzech widoków. Albo na Wawel, albo na Manhattan, albo na Tatry. Faktycznie, jestem teraz w Krakowie, ale nie mam jeszcze widoku na Wawel, bo ten widok ma niedopuszczalną cenę dla mojego budżetu.

Piosenkarka często podróżuje do Warszawy, gdzie realizuje służbowe zobowiązania. Nie inaczej było w środowy wieczór. Gwiazda przemieszczała się drogą ekspresową S7. Jak donosi Pomponik, piosenkarka była świadkiem groźnie wyglądającego wypadku. Tir jadący kilka metrów od niej nagle eksplodował.

Jak donosi informator tabloidu, piosenkarka zachowała zimną krew. Kazała zatrzymać się szoferowi, a także złapała za telefon i zaalarmowała służby, które błyskawicznie pojawiły się na miejscu zdarzenia:

Edyta na własne oczy widziała całą akcję. Jak tylko usłyszała ogromny trzask, kazała swojemu szoferowi się zatrzymać. Po raz kolejny przydały jej się umiejętności, które nabyła w programie TVN-u – mówi nam informator. I dodaje:

Kierowca był w szoku, na szczęście wyszedł z tej sytuacji cały. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia był nieszczelny bak.


Edyta Górniak nadaje z samochodu

Edyta Górniak nadaje z samochodu

Edyta Górniak gościła w DDTVN

Edyta Górniak gościła w DDTVN

Edyta Górniak - Jaka to melodia?

Edyta Górniak - Jaka to melodia?

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    troszke sie przestraszyłem jak przeczytałem rano nagłówek newsa ale na szczęście nic sie jej nie stało i prawie jej to nie dotyczyło Chwalić Boga,ale daje to do myślenia zwłaszcza kiedy nie jest wiadomo dlaczego nastąpił zapłon z wybuchem i to tak niedaleko od Edyty może to ostrzezenie być a czego może dotyczyć pojecia nie mam ale zwróciłem uwage na to że ja zyjąc bezmyślnie nigdy nie patrzyłem w taki sposób na pewne zdarzenia i nie miały one wpływu na moje postepowanie a ludzie prawie wszyscy patrzą na wszystko w taki sposób że kazde podobne zdarzenie ma olbrzymi wpływ na ich decyzje i sie zastanawiają nawet jak przypadkiem wyleci im rano z rąk szklanka z kawą co to może oznaczać ja natomiast rzucam wtedy kilka przeklenstw pod nosem i robie dalej wszystko co zamierzyłem z determinacją i moze dlatego nie udało mi sie pierwsze małżenstwo i nie zdołałem dokonczyć budowy domu bo nie zwracałem uwagi na zadne wskazówki a okazuje sie ze jednak nie tylko jest coś takiego jak opatrzność i zrządzenia losu ale mrowie ludzi posród których sie zyje i oni niestety patrzą na to co my robimy i wiele z nich ma na nas wpływ nawet kiedy tego nie chcemy ani nie mamy pojecia o tym co kto może nam zaszkodzić w zyciu zeby pomieszać nam szyki Edyta jest osobą publiczną i tutaj niestety sprawy polityczne też jej dotyczą nawet jesli ona jest całkowicie apolityczna Eda przemyśl ten wybuch bo może to przypadek a może ostrzezenie tylko nie myśl za wiele zebyś nie popadła w depresje bo być może sobie jechaliście a ktoś jechał za wami i to go zatrzymało mogło też tak być Ja oczywiście nie żeby ci Edytko nawet do głowy nie przyszło że niby ja bo ja nawet nie staram sie dowiedzieć w jakim miejscu mieszkasz być może że 3 ulice ode mnie a być może na drugim koncu miasta ja sie tym nie interesuje ani nie staram sie dowiedzieć

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×