Szukaj

Trzy razy nie. Edyta Górniak jak porażona odrzuciła propozycję pracy z Zenkiem. Diwa ma mocny argument

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak oceniła szansę na stworzenie wspólnego projektu z Zenkiem Martyniukiem. Dlaczego na razie jest temu przeciwna? Czy kiedyś może się to zmienić?

Edyta Górniak wystąpiła na kilku koncertach w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Na jednym z nich piosenkarka niespodziewanie weszła na scenę, gdy śpiewał Zenek Martyniuk. Zaczęła tańczyć w rytm muzyki, ułożyła dłonie w serduszko. Gdy emocje nieco opadły zachowanie piosenkarki ocenił król disco polo. Powiedział, że był zaskoczony, chętnie wystąpiły ponownie z Edytą, mógłby nawet stworzyć z nią duet:

Myślę, że moglibyśmy razem nagrać piosenkę. Chętnie się za to wezmę i napiszę tekst. Ja Edytę wprost uwielbiam — mówił Martyniuk w rozmowie z Faktem.

Od tego momentu kolorowa prasa zaczęła donosić na temat ich współpracy. Rzekomo TVP namawiała artystów, by jak najszybciej skupili się na projekcie. Wspólna piosenka miała być zwieńczeniem letnich koncertów. Gdy tabloidy rozpisywały się o szczegółach, muzycy studzili emocje. Martyniuk powiedział, że jak na razie nie planuje żadnego projektu z Górniak:

Ja o niczym nie wiem. Nie planuję żadnego projektu z Edytą Górniak i jestem zaskoczony pytaniem o naszą współpracę – komentuje Zenek Martyniuk w rozmowie z Plotkiem.

Edyta Górniak o współpracy z Zenkiem Martyniukiem. Czy jest szansa na duet?

Nie tylko Zenek, ale także Edyta Górniak zaprzecza, że w najbliższym czasie mogłaby nagrać piosenkę z Martyniukiem. Powiedziała, że jest to niemożliwe w tej chwili. Piosenkarka na swoich barkach ma zbyt dużo obowiązków:

Nie, nie, nie! Jeśli fani pana Zenona mieli nadzieję, to raczej jest to niemożliwe w tej chwili. Nie mówię, że „nigdy”, ale raczej nie w tej chwili. Mam za dużo projektów, nad którymi muszę się skupić – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Warto dodać, że Górniak od kilku tygodni promuje nowy singiel Lime, który zapowiada jej płytę. Album ma się ukazać do końca roku. Dodatkowo piosenkarka dołączyła do składu trenerskiego 11. edycji The Voice of Poland. Już niedługo zobaczymy ją w akcji, gdzie ze słynnego już obrotowego fotela, będzie oceniać uczestników ulubionego show.


Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Edyta jak zwykle na spontanie nie przemyślała wyskoku na scene do Zenka i mogą z tego nielada problemy wyniknąć zwłaszcza dla Zenka jak mu żona jaja obetnie na snie a sama Edyta też pewno może żałuje ze to zrobiła jak sobie poogląda ten swój wyskok to na pewno jej głupio jest moim zdaniem to ją za kulisami jakiś kretyn podjarał żeby tak zrobiła i teraz pewno sie kłócą o to albo Edyta zła jest na te osobe i ja sie tu nie dziwie wcale ale w sumie nie ma co bić piany na ten temat nic nie znaczący incydent Edyta wiecej myśl w takich sytuacjach tyle ja ci radze sam o to zły nie jestem ale ktoś kto ją namówił do tego nie jest chyba zbyt mądry albo zrobił to specjalnie bo to troszke był chwyt ponizej pasa

 • Gość pisze:

  Nie jesteś

 • Renata pisze:

  Może nie jestem znawczynią muzyki, z dwojga wole posłuchać Pana Martyniuka niż humorzastej Pani Górniak.

  • Gosia pisze:

   Wolę humorzasta Edytę bo jak wyjdzie na scenę to daje koncert najwyższej klasy.Skala głosu nie do pobicia plus niesamowite emocje.Pan Martyniuk tym swoim męsko-damskim głosikiem i podrygami śmiesznie wygląda.Edyta chciała być miła i na luziku a on tego nie pojął.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×