Szukaj

Zenek Martyniuk komentuje współpracę z Edytą Górniak. Nie takich słów się spodziewali fani

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Zenek Martyniuk komentuje rzekomy duet, który ma stworzyć z Edytą Górniak. Jak idą prace? Czy jest szansa, że wystąpią na jednej scenie?

Zenek Martyniuk i Edyta Górniak wzięli udział w jednym z koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki. Niespodziewanie wystąpili razem na jednej scenie. Gdy król disco polo śpiewał jeden ze swoich przebojów, diva znalazła się blisko niego. Zaczęła tańczyć w rytm muzyki, ułożyła dłonie w serduszko.

Kiedy emocje nieco opadły, Martyniuk w rozmowie z Faktem powiedział, że chętnie jeszcze raz wystąpiłby z piosenkarką. Tym razem chciałby stworzyć duet:

Myślę, że moglibyśmy razem nagrać piosenkę. Chętnie się za to wezmę i napiszę tekst. Ja Edytę wprost uwielbiam — mówi Martyniuk.

Czy i kiedy do tej współpracy dojdzie? Środowa Rewia donosiła, że stacja TVP namawia artystów, by jak najszybciej zajęli się tym projektem. Ponoć mieliby wystąpić podczas ostatniego z wakacyjnych koncertów:

Edyta jest namawiana na ten duet. TVP chce, żeby był on ukoronowaniem całej trasy i żeby oboje zaśpiewali na ostatnim koncercie, czyli 30 sierpnia w Gdyni. Zenek zrobił na Edycie bardzo dobre wrażenie. Problem w tym, że ona jest teraz skupiona na promocji najnowszej piosenki Lime — donosi informator tygodnika.

Zenek Martyniuk komentuje współpracę z Edytą Górniak

Chociaż fani muzyków śledzą doniesienia na temat rzekomej współpracy,  raczej do niej nie dojdzie. Zenek Martyniuk w rozmowie z Plotkiem zabrał głos w tej sprawie. Był zaskoczony pytaniem i powiedział, że jak na razie nie planuje z piosenkarką żadnego projektu:

Ja o niczym nie wiem. Nie planuję żadnego projektu z Edytą Górniak i jestem zaskoczony pytaniem o naszą współpracę – komentuje Zenek Martyniuk w rozmowie z Plotkiem.

Jesteście zawiedzeni takim obrotem spraw?


Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    dla prawdziwego muzyka nie ma granic jeżeli chodzi o muzyke i wokal tutaj pewne wzgledy mają być wyłączone liczy sie tylko to co słychać a to co widać spada na dalszy plan -Edyta ja to obserwuje wszystko obiecuje ci że jak sie nie uspokoisz dostaniesz takiego klapsa w tyłek że bedziesz miała czerwoną dupe jak pawian ze 4 dni bo ty jak coś chcesz od faceta to sie rozpalasz momentalnie do niego a to niestety nie jest normalne… Nie ma znaczenia skąd Zenek jest ja sie chyba znam nawet z nim przez Małgośke moją siostre tak coś mi sie przypomina a lat mineło sporo już najgorzej jak człowiek nie zwraca uwagi z kim ma do czynienia bo zajety jest sobą i swoimi sprawami bo potem sie okazuje po latach że mnie znają wszyscy a ja prawie nikogo i to wcale nie jest zbyt komfortowa sytuacja….

  • Gość pisze:

    Niech synalka lepiej pilnuje albo z nim zaspiewa

  • Gośćabba pisze:

    Po co jej ten discopolowiec że wsi

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×