Edyta Górniak o ulubionej teorii spiskowej. Spore zaskoczenie – i wcale nie chodzi o koronawirusa ani reptilian

Edyta Górniak wskazała swoją ulubioną teorię spiskową

Edyta Górniak wskazała swoją ulubioną teorię spiskową

Edyta Górniak zdradziła fanom, jaka jest jej ulubiona teoria spiskowa. Można się nieźle zdziwić! Jaką teorię wskazała diwa polskiej muzyki popularnej?

Edyta Górniak jest aktywna na scenie muzycznej od kilku dekad. Chyba wszyscy Polacy pamiętają jej występ w Konkursie Piosenki Eurowizji, podczas którego wykonała piękny utwór pt. To nie ja!. Fani – oprócz śledzenia jej kariery wokalnej – są też żywo zainteresowani przekonaniami idolki, które są dość alternatywne.

Gwiazda zaczęła się regularnie wypowiadać na ich temat od początku pandemii koronawirusa. Od tego czasu raz po raz negowała zasadność szczepień, oponowała przeciwko wprowadzaniu obostrzeń w gospodarce, a także – przeciwko noszeniu maseczek ochronnych. Dzięki swoim wypowiedziom zebrała zarówno spore grono przeciwników, jak i zwolenników.

Przed dwoma miesiącami ulubienica melomanów wzięła udział w Zlocie Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022. Podczas wydarzenia sugerowała, że na świecie żyją istoty, takie jak bioroboty, hybrydy, reptilianie, o czym przeczytacie tutaj.

Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to. (…) Naprawdę, ja pracuje w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia – powiedziała ze sceny.

Jej opinie wywołały burzę i lawinę komentarzy.

Edyta Górniak wskazała swoją ulubioną teorię spiskową

W tym tygodniu wokalistka opublikowała na Instagramie mema, poprzez którego zasugerowała followersom, jaką teorię spiskową lubi najbardziej.

Moja ulubiona teoria spiskowa jest taka, że wszystko będzie dobrze – brzmiał napis na obrazku.

Górniak skomentowała go po swojemu:

Przytulam autora tej grafiki.

Ilustrację zobaczycie w albumie pod artykułem.

Fani zasypali gwiazdę głosami wsparcia:

 • Potrzebowałam tego bardzo. Dziękuję i tulę mocno.

 • Dziękuję Potrzebowałam Tego Pozdrawiam Cieplutko Pani Edytko.

 • Niech się stanie – to ich wiadomości do diwy.

Wierzycie w teorie spiskowe?


Edyta Górniak wskazała swoją ulubioną teorię spiskową

Edyta Górniak wskazała swoją ulubioną teorię spiskową

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak otworzyła się przed fanami

Edyta Górniak otworzyła się przed fanami

Komentarze

 • Gość pisze:

  kiedy sie skoczy ten idotyzm w jej. wykonaniu,no kretynka nr.1

  • ALEKSANDRA pisze:

   Jestem za Edytą i prosze sie wyrażać odpowiednio
   To ceniona artystka a czas pokaże kto mial rację.
   Szanujmy swoje i innych poglądy.

 • Gość pisze:

  Jasne , jak wiele lat temu Lepper twierdził że w Polsce są tajne więzienia CIA, to też ludzie się z niego śmiali i pukali się w czoło, co się potem okazało to była prawda…..w tym matrixie wszystko jest możliwe….

 • Gość pisze:

  Wystarczy popatrzeć na ministra „zdrowia” i już można powiedzieć że kobieta ma rację !

 • Gość pisze:

  Zdrowia moje ulubione zawodowy dziennikarz na etacie o prace a nie byle sh..t ha ha mozna mozna zona na wakacjach z gachem a gdzie dzieci jak ojciec pod źabką albo w lombardzie albo z kochanką ch..j to cie to obchódzi dziekuje co ja pierd..le przeciez dzieci mam dorosłe a wnuki na koloniach ha ha i to tyle

 • Gośćada pisze:

  Szkoda że zamiast nagrać nową płytę ta pani zajmuje się takimi głupotami aż żal czytać zmarnowała taki talent…

 • Gość pisze:

  reptyl..a co to?

  • Marek pisze:

   Nie wiesz? Poszukaj na amerykańskim internecie, to dowiesz się paru rzeczy… we wiadomościach ani faktach o tym nie mówia 😉

 • Gość pisze:

  Ona juz dawno odjechala

  • ania pisze:

   racja!!! i teorią spiskową jest też nie pomagania matce a samej żyć w luksusie-żeby mieć teorie spiskowe to przede wszystkim trzeba być człowiekiem z sercem otwartym na rodzinę-jakoś nie znalazłam tego w kobiecie,która nawet z synem nie ma najlepszych relacji

 • Gość pisze:

  Oj Edyta Edyta śpiewanie to jest to czym powinnaś się zająć,a te twoje teorie to tylko wyobraźnia i to nie do końca zdrowa

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×