Odważne wystąpienie Edyty Górniak: „Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie”. Uderzyła w kolegów z branży

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak w Torzymiu na XIX Zlocie Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022. Co się działo na wydarzeniu?

Edyta Górniak jest jedną z najbardziej znanych artystek w Polsce. Ma stałą grupę fanów, którzy chętnie obserwują jej poczynania w social mediach, a w tych jest niezwykle aktywna. Ostatnio bardzo skupiła się na swojej duchowości. Nie kryje się ze swoimi, dla wielu kontrowersyjnymi poglądami. Założyła nawet Akademię Przebudzenia i poleca, żeby żyć w prawdzie i zaglądać w głąb siebie. Głośno też mówi o swojej głębokiej wierze. Podczas pandemii była także jedną z tych gwiazd, które jawnie krytykowały szczepienia przeciw koronawirusowi i buntowała się przeciw noszeniu masek ochronnych.

Teraz jej wolny duch zagnał ją na niezwykłe spotkanie.

Edyta Górniak na Zlocie Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022

Edyta Górniak pojawiła się na scenie tym razem nie po to, żeby zaśpiewać, ale żeby podzielić się swoimi przemyśleniami.

Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to – powiedziała na wstępie.

Później przekonywała, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie.

Naprawdę, ja pracuje w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia – przekonywała.

Górniak po raz pierwszy publicznie opowiedziała także o tym, że od dziecka miała doświadczać przekazów, choć nie zdawała sobie sprawy, czym one są:

To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka – mówiła, nawiązując do swoich wystąpień w czasie pandemii.

Po Edycie Górniak wystąpił Jerzy Zięba, znany z głoszenia treści pseudomedycznych samozwańczy specjalista od zdrowia. Obdarzył gwiazdę całusami i powiedział do niej wiele miłych słów. Między innymi wspominał o swoim pomyśle na jej start w wyborach prezydenckich…


Edyta Górniak na Zlocie Wolnych Ludzi

Edyta Górniak na Zlocie Wolnych Ludzi

Edyta Górniak schudła

Edyta Górniak schudła

Edyta Górniak pokazała spalony las

Edyta Górniak pokazała spalony las

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×