NewsyEdyta Górniak o narkotykach i byłym mężu

Edyta Górniak o narkotykach i byłym mężu

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Natalia Brzostowska
19.08.2015 11:01, aktualizacja: 19.08.2015 11:54

Edyta Górniak niedawno przyznała, że bardzo przeżyła śmierć Bobbi Kristiny Brown, podobnie było ze śmiercią Whitney Houston. W obu przypadkach do śmieci doszło po zażyciu narkotyków. Były mąż artystki- Dariusz K. również ściągnął na siebie problemy w związku z zażyciem używek. Teraz ponosi konsekwencje swojego czynu, odsiadując karę w więzieniu.

Edyta Górniak w rozmowie z Faktem wyznała, że nie skreśla osób, które są uzależnione, według niej tacy ludzie są zagubieni:

Nie gardzę ludźmi, którzy biorą narkotyki. Staram się ich zrozumieć. Często się zastanawiam, dlaczego są sytuacje, w których ludzie chcą zmienić swój świat.

Dodała również, że jest dumna, że nigdy nie uległa takiej pokusie. Pomimo tego, że nie zażywała narkotyków, było jej dane na własnej skórze odczuć czym może skutkować takie zatracenie siebie. Jej były mąż Dariusz K. spowodował wypadek, w którym zginęła kobieta.

Dziękuję Panu Bogu, że przez 25 lat nigdy nie dałam się sprowokować w show biznesie do tego, żeby spróbować narkotyków. Zawsze chciałam mieć pewność, że mam w miarę możliwości kontrolę nad swoim życiem, a narkotyki odbierają tę kontrolę, doprowadzają do obłędu i tego, że tracimy poczucie rzeczywistości. Jest to straszne.
Dariusz Krupa w więzieniu
Dariusz Krupa w więzieniu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także