Edyta Górniak hasa boso po zaspach. Fani straszą ją poważnymi chorobami. Brr… zmarzliśmy od samego patrzenia

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak opublikowała na Instagramie wideo, na którym pokazała, jak w samym szlafroczku hasa po otaczających jej podhalański dom zaspach. Opalone nogi na pierwszym planie, a fani ostrzegają przed poważnymi chorobami.

Edyta Górniak należy do czołowych polskich gwiazd. Ostatnio słynie także z tego, że głosi swoje antyszczepionkowe poglądy w sieci – nie ukrywa, że jest przeciwniczką wakcyny i nie zamierza jej przyjąć. Mimo że powoduje to, że jest niejako uwięziona w Polsce, bo nie może swobodnie podróżować, nie przeszkadza jej to. Wyznała, że ma zamiar ten czas wykorzystać na podziwianie Polski.

Niektórzy mogą dalej podróżować, jeżeli zdecydowali się na komfort, ja postawiłam na poczucie bezpieczeństwa wewnętrznego i to jest też moje prawo, bo każdy ma prawo do swoich wyborów, zgodnych ze swoją intuicją, przemyśleniami i swoją filozofią życia. Zdecydowałam, że teraz nie będę wsiadać do samolotu… Poczekam… Mamy wielkie szczęście, że żyjemy w takim pięknym kraju. Dopiero teraz, podróżując po Polsce, odkryłam wiele cudownych miejsc. Zakochałam się w jeziorach, zakochałam się w górach – zdradziła Edyta.

Górniak korzysta także pełną piersią z nowego miejsca zamieszkania. Właśnie pokazała, z jaką przyjemnością morsuje w śniegu.

Edyta Górniak w samym szlafroku biega po śniegu

Edyta Górniak traktuje polskie góry jak swój drugi dom. Minął już ponad rok, odkąd przeprowadziła się do Zakopanego. W czasie pandemii mocno wspierała swoich fanów, przy okazji poszukując wymarzonego miejsca do mieszkania. Znalazła piękną willę na Podhalu. Decyzję o zmianie adresu zapewne ułatwił jej fakt, że jej syn opuścił już rodzinne gniazdo.

Górniak nie ukrywa, że jest wdzięczna za to, że ma teraz stały kontakt z naturą i może w spokoju wyciszyć się oraz skoncentrować na rozwoju swojej Akademii Przebudzenia. W pełni korzysta z dobrodziejstw nowego miejsca na Ziemi. Niejednokrotnie już zachwycała fanów widokami, jakie ją obecnie otaczają.

We wtorek opublikowała wideo, na którym pokazała, jak morsuje w śniegu.

szaleństwa Ci u nas dostatek #no… #nozimno – podpisała wideo.

Na pierwszym planie opalone, zgrabne nogi gwiazdy.

  • Co tam że zimno…nogi jakie piękne.
  • Super ta śniegoterapia -samo zdrowi.
  • Nogiiiii!
  • Cóż za zgrabne nóżki, gwiazda.
  • Niby zimno, ale jak gorąco – komplementują fani.

Jest też grupa, która ostrzega Edytę przed poważnymi chorobami:

  • Zapalenie pęcherza gotowe i sikanie po piętach.
  • Później reumatyzm…..
  • Oj, przeziębienie gotowe – piszą.

Widać, że Edyta Górniak ma niekłamaną przyjemność, kiedy przedziera się przez zaspy i żadne choroby jej niestraszne. Screeny w naszej galerii.


Edyta Górniak boso w śniegu

Edyta Górniak boso w śniegu

Edyta Górniak boso w śniegu

Edyta Górniak boso w śniegu

Edyta Górniak boso w śniegu

Edyta Górniak boso w śniegu

Komentarze