Edyta Górniak komentuje okładkę „Newsweeka” ze swoim zdjęciem. Nieźle dopiekła Tomaszowi Lisowi

Newsweek, Edyta Górniak, Tomasz Lis

Newsweek, Edyta Górniak, Tomasz Lis

Edyta Górniak nie ukrywa swoich poglądów na temat pandemii koronawirusa i szczepionek. Przez to trafiła na okładkę najnowszego Newsweeka. Jak to komentuje?

Edyta Górniak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Na scenie bryluje już od kilku dekad. Na swoim koncie ma wiele hitów, a także ogromny sukces na Konkursie Piosenki Eurowizji. Niemal trzy dekady temu zajęła tam drugie miejsce i jak do tej pory żaden z reprezentantów naszego kraju nie zbliżył się nawet do tego wyniku.

Artystka ostatnio brała udział w wielu koncertach tematycznych. Jeden z nich odbył się w miniony weekend. Gwiazda zaśpiewała dla polskich służb broniących granicy z Białorusią. Niestety jej wokalne popisy nie wszystkim się spodobały, spotkała się z krytyką. Nie ukrywała, że mocno ją to dotknęło, a o wszystkim zapłakana opowiedziała na Instagramie.

Trzeba być człowiekiem… bożym człowiekiem i zachować się jak człowiek. Nie uzdrowimy niczego, stając się tym samym, czym jest wróg. Rozumiecie to? – mówiła do fanów.

Edyta Górniak komentuje okładkę Newsweeka

Edyta Górniak tuż przed tym, jak rozpoczęły się pierwsze obostrzenia związane z pandemią, zdążyła wrócić z USA do Polski. Gwiazda została w kraju na stałe i zamieszkała u podnóża Tatr. Na Podhalu ma swoje miejsce na ziemi i jest bardzo aktywna na Instagramie. Na bieżąco utrzymuje kontakt z fanami i zdaje im relację z tego, jak obecnie żyje. Niedawno pokazywała, jak bardzo cieszy się z pierwszego śniegu i zimowej aury.

Gwiazda bardzo dużo mówi też o pandemii Covid-19 i nie ukrywa, że jest przeciwniczką szczepień i obostrzeń. Podczas jednego z koncertów będąc za kulisami, zerwała nawet ze ściany nakaz noszenia maseczek, a nagranie wrzuciła do sieci. Choroba jednak nadal pustoszy Polskę, która mierzy się z czwartą, bardzo potężną falą koronawirusa. Tomasz Lis, który jest redaktorem naczelnym Newsweeka i zwolennikiem szczepionek postanowił napisać artykuł na temat znanych antyszczepionkowców zatytułowany Siewcy głupoty i umieścić ich wizerunki na okładce tygodnika. Wśród nich są: Edyta Górniak, Jan Pospieszalski, Bogdan Rymanowski i Piotr Schramm.

Dlaczego podważają skuteczność szczepionek na COVID-19 albo propagują dezinformacje o ich szkodliwości, narażając na śmierć tysiące ludzi? – zapowiedział artykuł w social mediach Tomasz Lis.

Edyta Górniak postanowiła skomentować, swoje zdjęcie na okładce magazynu. Nie przejęła się tym, a wręcz, co może budzić zaskoczenie, postanowiła podziękować.

Wow! Dziękuje za doborowe towarzystwo intelektualistów! I dziękuję za piękne zdjęcie – napisała na Instagramie.

Zwróciła się także bezpośrednio do Tomasza Lisa i uznała, że ich różnice w poglądach są dla niej komplementem.

Panie Lis, to dla mnie ulga i komplement, że się różnimy – dodała.

Trzeba przyznać, że gwiazda za nic ma sobie opinię innych osób i zaciekle broni swoich poglądów. A jakie jest wasze zdanie w tym temacie?


Edyta Górniak komentuje okładkę Newsweek

Edyta Górniak komentuje okładkę Newsweek

All-ONS_1063111789-Tomasz_Lis

01-09-2017 Warszawa Pogrzeb Grzegorza Miecugowa fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Edyta Górniak - reakcja na informację o nakazie noszenia maseczek

Edyta Górniak - reakcja na informację o nakazie noszenia maseczek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Każdy ma prawo do zaszczepienia się, Lis też i Górniak nie może mu zabronić !!!

 • Gość nr 2 pisze:

  Popieram panią Edytę ,a zdjęcie mądrymi ludźmi nigdy nie powinno zaszkodzić a wręcz pomóc,

 • Andrew71 pisze:

  Brawo Pani Edyto,tak trzymać!Nie będzie żaden bolszewik pluł nam w twarz.

 • Karol pisze:

  Niech Lis napisze prawde o sobie lepiej

 • Gość pisze:

  Nie każdy musi mieć takie samo zdanie na temat pandemii jak właściciele fabryki szczepionek, jesteśmy wolnymi ludźmi, a Lis jest raczej przedstawicielem handlowym więc za bardzo bym mu nie ufał.

 • Marcin pisze:

  Lista problem ze sobą, żyje w kłamstwie dlatego tyle goryczy w nim

 • Gość pisze:

  Wiedza bez swiadomosci to ruina dla duszy (F. Rabelais, francuski pisarz XVI tego wieku)

 • Gość pisze:

  Nigdy nie przypuszczałam, że kiedykolwiek zgodzę się z Lisem. Życie jednak potrafi zaskoczyć. Edzia to tuman i tyle, a reszta to albo pożyteczni idioci albo wiedzą, że na byciu anty zrobią sobie większy fejm, bo tak naprawdę gdyby nie to kto by dziś mówił o Pospieszalskim czy Szramie

  • Gość pisze:

   Edzię cmoknij w D…ę a Lis to to totalne zero dziennikarstwa i zdania nie zmienię!!!

  • Agat pisze:

   Doedukuj się, poczytaj nie tylko to co za jedynie słuszne uważają władze.Pooglądaj coś innego niż tv. I jak poszerzysz horyzonty myślowe, to możemy podyskutować.

  • Gość pisze:

   A kim ty jestes

  • Gość pisze:

   Aż strach bierze , jaką przyszlosc czeka ten kraj jesli osoby z tzw. śmietanki to idioci!!! Głupoty Górniak powinny chyba sie doczekać nagrody- idiotka roku!!!

 • Gość pisze:

  oj lis, ty rzutu, kanalio jedna