Szukaj

Baby shower Joanny Krupy bez Edyty Górniak! Dlaczego gwiazda nie przyszła na imprezę? Znamy powód

Edyta Górniak i Joanna Krupa były niegdyś najlepszymi przyjaciółkami. Przez odległość i zobowiązania zawodowe oddaliły się od siebie. Zobaczcie, czy piosenkarka będzie gościem na baby shower Joanny i czy pogratulowała jej ciąży.
Edyta Górniak i Joanna Krupa

Edyta Górniak i Joanna Krupa

Edyta Górniak i Joanna Krupa swego czasu bardzo się zaprzyjaźniły. Niestety obecnie mieszkają na innych kontynentach, wiec ich kontakty się rozluźniły, ale wciąż żywią do siebie wielką sympatię. Gwiazda bardzo ubolewa, że ich przyjaźń została wystawiona na próbę i są od siebie tak daleko. Prowadząca Top Model ostatnio zaprosiła piosenkarkę na swój baby shower, jednak Edyta prawdopodobnie nie pojawi się na przyjęciu. Dlaczego?

Zobacz: Tak wyglądał amerykański baby shower Joanny Krupy! Gwiazda wrzuciła mnóstwo zdjęć. Czy zdradziła płeć dziecka?

Bardzo tęsknię za Joasią. Wiele razy nam się nie udawało spotkać. Teraz chyba spotkamy się w Chicago. Joasia ma być też tam na koncercie. Jak mieszkaliśmy w Los Angeles, to my byliśmy dosyć regularnie u nich w domu. Mama Joasi zapraszała, Asia zapraszała. Co drugi weekend spędzaliśmy czas razem. Spotykaliśmy się często i mi bardzo brakuje tego. Teraz, to już jak Asia urodzi, to w ogóle chyba będzie wyjęta z wszystkich towarzyskich spotkań, myślę, że na dłuższy czas – mówi gwiazda dla Fakt24.pl.

Joanna Krupa potwierdziła, że Górniak serdecznie pogratulowała jej ciąży. Modelka również tęskni za przyjaciółką, zdradziła też ,że zaprosiła Edytę na swój baby shower.

Jesteśmy w kontakcie, dostałam zaproszenie na baby shower, nie wiem, czy będę mogła być, ale bardzo urocze to jest, że gdzieś tam jestem w gronie rodzinnych relacji. Bardzo za nią tęsknię i jestem tak szczęśliwa, że ona jest w ciąży. naprawdę, jestem całym sercem szczęśliwa. – mówi dalej Edyta Górniak.

Zobacz: Tylko u nas! Edyta Górniak w Sopocie nie przyjęła Złotej Płyty. Znamy powód

Wygląda na to,ze panie nadal są w bardzo ciepłych i serdecznych relacjach, niestety codzienne życie, miejsce zamieszkania i zobowiązania zawodowe sprawiły, że maja teraz luźniejszy kontakt. Mamy nadzieję, że paniom uda się spotkać w najbliższym czasie w Chicago i spędzić razem trochę czasu.

Zobacz: Edyta Górniak przyłapana na plaży w Sopocie! Jak ona to robi, że ma 46 lat i żadnego cellulitu?


Edyta Górniak i Joanna Krupa w Hollywood

Edyta Górniak i Joanna Krupa w Hollywood

Edyta Górniak na kolacji z Joanną Krupą w Los Angeles

Edyta Górniak na kolacji z Joanną Krupą w Los Angeles

Edyta Górniak, Randy Jackson i Joanna Krupa na obiedzie

Edyta Górniak, Randy Jackson i Joanna Krupa na obiedzie

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×