Tak Edyta Górniak świętowała swoje 47 urodziny! Znajomi zadbali o każdy detal na imprezie. Najlepszy był prezent! Foto

Edyta Górniak na swoich urodzinach

Edyta Górniak na swoich urodzinach

Edyta Górniak, w czwartek skończyła 47 lat. Z tej okazji przygotowano dla niej niezwykły prezent - imprezę niespodziankę. Kto ją zorganizował? Co się działo? Zobacz szczegóły. 

Edyta Górniak, to jedna z bardziej znanych polskich piosenkarek. O jej popularności świadczyć może fakt, że każdy z jej koncertów przyciąga tysiące fanów, którzy nie tylko spotykają się z nią podczas występów, ale także oglądają programy z jej udziałem oraz na bieżąco śledzą działania w sieci. Na Instagramie ma ponad 370 tysięcy obserwujących.

Zobacz: Edyta Górniak dostała urodzinowy prezent od „TTBZ”! Największa gwiazda show przebrana za diwę zaśpiewała jej wielki hit [WIDEO]

Edyta Górniak skończyła 47 lat. Urządzono jej imprezę niespodziankę. Kto się pojawił i gdzie się odbyła?

Właśnie z fanami piosenkarka w czwartek, 14 listopada, pochwaliła się nagraniem, na którym wypuszcza kolorowe balony. W opisie podziękowała wszystkim za szczęśliwy dzień. Filmik powstał w wyjątkowym miejscu – przed restauracją, w której piosenkarka świętowała urodziny. Przyjęcie było dla niej sporą niespodzianką.

Zobacz: Za bajkowym ślubem Edyty Górniak rozgrywał się dramat. Gwiazda po latach podzieliła się przykrą historią

Edyta Górniak świętowała 47.urodziny

Edyta Górniak świętowała swoje 47.urodziny. W jaki sposób?

Jak informuje Fakt, Górniak w dniu swoich urodzin nie spodziewała się żadnych atrakcji. Wraz z grupą przyjaciół mieli obejrzeć nowy odcinek programu My Way. Dla wygody, ubrała się w dres. Nic dziwnego, że gwiazda była bardzo zaskoczona, kiedy okazało się, że znajomi i syn Allan przygotowali dla niej imprezę w jednej z modnych restauracji:

Niczego niespodziewająca się piosenkarka najpierw dała się zaprosić do restauracji, a gdy przyjaciele zaśpiewali jej gromkie sto lat z okazji 47. urodzin, bardzo się wzruszyła – czytamy w tabloidzie.

Zabawa podobno trwała do białego rana. Piosenkarka, z okazji swojego szczególnego dnia dostała nie tylko przyjęcie niespodziankę, ale także prezenty. Według doniesień tabloidu wśród nich miała się znaleźć m.in. biżuteria oraz mata do jogi.

Zobacz: Tak niebezpiecznie jeszcze nie było. Górniak w „My Way” przeżyje chwile grozy za kierownicą


Edyta Górniak na swoich urodzinach

Edyta Górniak na swoich urodzinach

Edyta Górniak - impreza niespodzianka

Edyta Górniak - impreza niespodzianka

Edyta Górniak świętowała 47.urodziny

Edyta Górniak świętowała 47.urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×