Edward Miszczak o współpracy z Edytą Górniak. Jaka jest poza kamerami?

Edward Miszczak - współpraca z Edytą Górniak

Edward Miszczak - współpraca z Edytą Górniak

Edward Miszczak, w jednym z wywiadów, skomentował współpracę z Edytą Górniak. Jak się układa i czy program, w którym gwiazda będzie uczyć się jazdy samochodem powstanie? 

Edyta Górniak, na oczach tysięcy widzów, będzie uczyć się jazdy samochodem i spróbuje zrobić prawo jazdy. Za to władze stacji TVN gotowe są zapłacić aż milion złotych. Chociaż program – My Way jest obecnie w początkowej fazie nagrań, wiadomo, że show na ekrany telewizorów trafi późną jesienią.

Gwiazda nigdy nie zdecydowała się na zrobienie prawa jazdy. Finałem programu będzie egzamin, który Edyta także przejdzie przed kamerami – informował jakiś czas temu Super Express. 

Zobacz: Daniel Martyniuk wsiadł za kółko po alkoholu! Miał tyle promili we krwi, że to cud, że tylko stracił prawo jazdy

Edward Miszczak o współpracy z Edytą Górniak

O tym, że program jest nagrywany, uczestników prezentacji jesiennej ramówki TVN 2019, poinformował Edward Miszczak. Ze sceny, przyznał, że realizacja programu jest bardzo trudna. Dlaczego? O tym, mężczyzna opowiedział w rozmowie z Vivą

Miszczak przyznał, że dla Edyty telewizyjne show nie jest priorytetem, ponieważ diva na swojej głowie ma masę innych obowiązków. Dodatkowo piosenkarka znana jest z tego, że bardzo dba o wszystkie detale i dokładność, co nie ułatwia pracy:

My nie jesteśmy w jej kalendarzu numer jeden. To jest malutki program, a ona ma dużo innych w planie rzeczy. Jesteśmy ciągle na ogonie jej zainteresowań. Poza tym jest bardzo wymagającą rozmówczynią i osobą dbającą o wszystkie detale.

Zobacz: Sensacja! Krzysztof Hołowczyc ostro zaszalał za kierownicą! W jednej chwili stracił swoje cenne prawo jazdy

Co ostatecznie z tego wyniknie? Przekonamy się w najbliższym czasie. Pewne jest jednak, że do udziału w programie, gwiazdę namówił jej syn – Allan Krupa. To podobno on tak długo naciskał, aż gwiazda postanowiła spróbować. Trzymamy kciuki, by egzamin zdała śpiewająco.

Zobacz: Ilona Łepkowska miała wypadek samochodowy! Zderzenie zakończyło się tragedią! „Poduszki nie strzeliły, uderzenie było mocne”

 


Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Edward Miszczak – Sopot 2019 Top of the Top

Edward Miszczak – Sopot 2019 Top of the Top

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×