Dzień Dziecka 2022. Gwiazdy zasypały Instagram zdjęciami. Są kadry z domowego archiwum i te najbardziej aktualne

Dzień Dziecka 2022

Dzień Dziecka 2022

Dzień Dziecka 2022. Gwiazdy wrzuciły do sieci mnóstwo zdjęć. Niektórzy chwalą się własnymi pociechami inni sięgają do domowego archiwum. Niektóre ujęcia to prawdziwe perełki. 

Dzień Dziecka 2022. Gwiazdy bardzo hucznie świętują dzisiejszy dzień w sieci. Od rana na Instagramie pojawiają się zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak wyglądali dzieciństwie. Pojawiło się też sporo fotek, na których chwalą się własnymi pociechami. Maluchy 1 czerwca mogą liczyć na piękne prezenty od rodziców, a przede wszystkim wspólnie spędzony czas. Planują go oni w taki sposób, aby był rzeczywiście wyjątkowy. Swoimi planami pochwalił się w tabloidzie Mikołaj Roznerski. Aktor zabiera syna na męski wypad.

Zrobimy sobie taki męski wypad z synem. On jest cudownym kompanem podróży i pojedziemy w fajne miejsce – zdradził w rozmowie z Faktem.

Od samego rana w sieci publikowane są  wyjątkowe kadry, które pochodzą głównie z domowego archiwum znanych i lubianych. Większość z tych ujęć nigdy wcześniej nie była upubliczniona, dlatego jest to spora gratka.

Dzień Dziecka 2022. Zdjęcia gwiazd

Kasia Cichopek doczekała się dwojga dzieci. Gwiazda wychowuje 13-leniego Adama i 8-letnią Helenkę. Gospodyni Pytania na śniadanie każdą wolną chwilę spędza ze swoimi pociechami i taki zapewne będzie też Dzień Dziecka. Fanom postanowiła jednak zrobić sporą niespodziankę i pochwaliła się archiwalnym kadrem z młodości. Opublikowała zdjęcie z wycieczki w góry. Towarzyszy jej na nim brat. Trzeba przyznać, że była naprawdę uroczym dzieckiem. Przy okazji oczywiście złożyła też życzenia.

Wszystkim Dzieciakom, dużym i małym życzę wszystkiego co najlepsze. Nigdy nie zgubcie pogody ducha i radości z życia.
Ps: @jacekcichopek widzę Cię!  i tak mam całe życie

Anna Lewandowska postanowiła natomiast pochwalić się z tym, jak spędza czas z córeczkami. Nie zabrakło oczywiście aktywności i wspólnego spaceru. Gwiazda ostatnio na kilka dni wyjechała do Francji, ale po powrocie każdą chwilę poświęca Klarze i Laurze. Na uroczych kadrach widać, że bardzo się za sobą stęskniły. Tutaj też nie zabrakło życzeń.

Dla wszystkich dzieci – małych i dużych – wszystkiego najlepszego! Pielęgnujmy w sobie cudowną dziecięcą radość i spontaniczność każdego dnia.

W naszej galerii zobaczycie także zdjęcia, które do sieci wrzucili: Blanka Lipińska, Joanna Moro, Zygmunt Chajzer, Krystian Ochman, Natalia Siwiec, Dominika Gwit, Gabi Drzewiecka, Marcin Hakiel, Paweł Małaszyński, Dorota Szelągowska, Urszula Dębska, Patryk Pniewski, Anita Włodarczyk, Andrzej Piaseczny, Małgorzata Ostrowska, Piotr Rubik, Tatiana Mindewicz-Puacz, Mateusz Szymkowiak.


Gabi Drzewiecka - Dzień Dziecka 2022

Gabi Drzewiecka - Dzień Dziecka 2022

Marcin Hakiel - Dzień Dziecka 2022

Marcin Hakiel - Dzień Dziecka 2022

Urszula Dębska - Dzień Dziecka 2022

Urszula Dębska - Dzień Dziecka 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Do gościa17:27 a ty jesteś głupi i prymitywny i tak już zostanie!!!

 • Gość pisze:

  Taki live ciekawe kogo to obchodzi lepiej zamiast sponsorować darmozjadow zabrać swoje dzieci na basen a ani wygląd ani wzrost się nie liczy po litrze wódki nawet w świni mozna się zakochac i to tyle

 • Gość pisze:

  O jeszcze Mia Siwiec jest brzydka. Tak najbrzydsze dzieci to Lewandowskich , Siwiec i Joanny Krupa

 • Gość Toja pisze:

  Dzień Dziecka,zdjęcia dzieci lub z dzieciństwa,Dzień Matki zdjęcia z mamą,Dzień Ojca zdjęcia z tatą,Boże Narodzenie zdjęcia choinek,Wielkanoc zdjęcia koszyczków .I rok w rok to samo.Ile można czytać wciąż o tych samych osobach?.Ile można wysłuchiwać przechwałek np.pani Rozenek,która oczywiście ma najlepszych rodziców,dzieci,rodzinę,choinkę ,koszyczek,dom,stroje itd.A zapomniałam,która ma dużo pieniędzy i chętnie korzysta z powiedzenia „Kto bogatemu zabroni”.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×