Wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka z gwiazdami. Poprowadzą warsztaty kulinarne, dziennikarskie, modowe…

akademia gwiazd ch gocław dzień dziecka 1

akademia gwiazd ch gocław dzień dziecka 1

Dzień Dziecka w CH Gocław w Warszawie

Dzień Dziecka to jedno z najradośniejszych świąt w całym roku. Zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych… W końcu dzieckiem jest się całe życie. 🙂

Dla tych młodszych zaplanowano szczególne spotkanie. W sobotę 4 czerwca w CH Gocław przy Fieldorfa 41 w Warszawie odbędzie się huczne świętowanie Dnia Dziecka, a przy okazji także 6. urodzin Centrum Handlowego. Przewidziano mnóstwo atrakcji.

Od godz. 12 do 16 na dzieci będą czekali animatorzy, którzy poprowadzą różnorodne zajęcia, m.in. warsztaty malowania koszulek, tworzenia zwierząt z balonów, jak również konkursy i quizy z nagrodami. Ponadto przygotowano oferty specjalne i atrakcyjne rabaty oraz poczęstunek – watę cukrową i popcorn.

Główną atrakcją podwójnego świętowania będzie Akademia Gwiazd. Na dzieci będą czekać: Agnieszka Kaczorowska (poprowadzi warsztaty taneczne), Maja Sablewska (podpowie jak dobierać ubrania, żeby tworzyć modne stylizacje), Agnieszka Jastrzębska (poprowadzi warsztaty dziennikarskie), Maciej Musiał (opowie, jak wygląda dzień na planie filmowym), Monika Mrozowska (poprowadzi warsztaty kulinarne), Paulina Krupińska (nauczy dzieci, jak chodzić po wybiegu).

Na Akademię Gwiazd można zapisać się: 2 i 3 czerwca w godzinach 17:00-20:00 w CH Gocław, w dniu imprezy, a także poprzez formularz na stronie www.pasaztesco.pl.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×