Szukaj

Piękna Kinga Rusin jeszcze dłużej będzie gościć na antenie TVN! Od nowego roku zmiany w stacji!

Kinga Rusin cera

Kinga Rusin cera

Dzień Dobry TVN z dłuższą emisją w niedzielne poranki

Rynek medialny zmienia się niemal codziennie. Więc nie ma nic w tym dziwnego, że każdego dnia stacje telewizyjne śledzą bieżące trendy oraz poczynania konkurencji, tak aby móc ulepszyć swoją propozycję programową dla widzów.

Nie od dziś wiadomo, że Telewizja TVN jest zdecydowanie pionierem w budowaniu treści wysokiej jakości. Jednak tym razem idąc za zmianami, które wprowadziła konkurencyjna stacja, dyrektor programowy zdecydował o wydłużeniu emisji niedzielnych wydań Dzień Dobry TVN.

Nosiliśmy się z tym pomysłem od dawna – kiedy niespełna dwa lata temu wydłużyliśmy sobotnie wydania „Dzień dobry TVN” zakładaliśmy, że docelowo we wszystkie dni tygodnia będziemy zaczynać program o 8:00. Taki ruch to jest jednak zawsze jakiś wysiłek organizacyjny i budżetowy, w tym roku się na to nie zdecydowaliśmy.

Posunięcia konkurencji nas zdopingowały do wcześniejszego wstawania razem z widzami. Nie możemy się za długo wysypiać, zwłaszcza kiedy konkurencja nie śpi – powiedział na łamach Wirtualnych Mediach Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Przypomnijmy, że obecnie magazyn Dzień Dobry TVN można oglądać od poniedziałku do soboty 8:00. Natomiast w niedzielę program rozpoczyna się o godzinie 8:30.

Jednak, jak podaje portal wirtualnemedia.pl już od 7 stycznia 2018 prowadzący DDTVN przywitają widzów o 8:00!

Myślicie, że to zmiana na lepsze?

Zobacz: To dopiero prezent od TVN! Beata Kozidrak i Andrzej Pietras udzielili pierwszego wspólnego wywiadu po rozwodzie!

Zobacz: Będzie wojna? Anella niespodziewanie uderza w Marcina Prokopa! A wydawało się że znaleźli wspólny język podczas rozmowy w “Dzień Dobry TVN”!

Zobacz: To już pewne! Jedna z popularnych dziennikarek TVN planuje ślub! Po raz pierwszy zdradziła tak intrygujące szczegóły z życia prywatnego!


Marcin Prokop w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop w Dzień Dobry TVN

Natalia Siwiec po porodzie w Dzień Dobry TVN

Natalia Siwiec po porodzie w Dzień Dobry TVN

Edward Miszczak - Dzień Dobry TVN

Edward Miszczak - Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

  • kiria pisze:

    zawsze zapomina ktora to godzina a juz na rodosie ma nas wszyskich w nosie

  • Gośćzoja pisze:

    Nie zycze sobie ogladac tej wstretnej zadufanej w sobie Rusin .Ona jak Kaczor trzyma sie tego TVN .Kiedy nastanie dzien ze obejrze program poranny bez tej baby.

  • Gość pisze:

    i tak wtedy kiedy rusin jest nie ogladma więc nawet jak bedzie 5 godizn prowadzić jakiś program to jak tysiące osób nie bede oglądać jej na wizji bo mam konwulsje jak jej słucham i na nia ptarzę – a rannne niestrawności to juz masakra

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×