Justyna Żyła pokazała dzieci, a w sieci zawrzało. „Idiotyczne”. Poszło o ich stroje na Halloween

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła przebrała swoje córki na Halloween. Nic w tym dziwnego, przecież wielu rodziców tak robi. Zobaczcie, dlaczego wzbudziła tyle emocji.

Justyna Żyła, od momentu, w którym rozstała się z Piotrem Żyłą, nie tylko zaczęła gościć w kolorowej prasie, ale także prowadzi aktywne życie w social mediach. Niedawno zamieściła post, w którym pokazała halloweenowe przebrania swoich córek. Wywołała sporo kontrowersji.

Zobacz: Monika Miller drugą Justyną Żyłą? Jej komentarz przewidywalny, za to Jan Kliment nie przebierał w słowach [WIDEO]

Justyna Żyła przebrała dzieci na Halloween. Dlaczego wzbudziła kontrowersje?

Justyna Żyła przebrała swoje córki za wiedźmy. Jeden z najczęściej wybieranych kostiumów. Nie powinno to nikogo mocno bulwersować. A jednak. Kiedy Żyła opublikowała zdjęcie dziewczynek, pojawił się krotki i dosadny komentarz:

Idiotyczne – napisała jedna z obserwujących.

Celebrytka szybko zripostowała:

jak dobrze że są w naszym społeczeństwie ludzie z rozumem, taktem, empatią, szacunkiem …

Wtedy rozpoczęła się pod wspomnianym komentarzem istna burza. Poszło o tolerancję, o granice stawiane dzieciom i dobrą zabawę, a także kontrowersje związane ze świętowaniem Halloween.

Zobacz: Halloween 2019 u zagranicznych gwiazd: Kim Kardashian, Mariah Carey, Shawn Mendes, Natalia Oreiro

View this post on Instagram

????????

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Na szczęście pozostali obserwujący podeszli do postu bardziej otwarcie i po prostu komentowali, jak urocze są córeczki Justyny Żyły.

  • Bardzo fajnie jak się dzieci cieszą, a my razem z nimi. Czarownice super.
  • Superowo.
  • Ale słodkie.
  • Śliczne upiorki – piszą internautki.

Nam tez podobały się małe czarownice, a najważniejsze, że uśmiechnięte.

Co nowego u Justyny Żyły?

Justyna Żyła ostatnio zniknęła z okładek tabloidów, skupiła się na sprawach prywatnych. Zajmuje się wychowywaniem córek. Zdecydowanie znana skandalistka mocno ucichła.

Czyżby miała na to wpływ nowa miłość? W sierpniu pisaliśmy, że pojawił się w jej życiu mężczyzna. Od tamtej pory nie słychać niczego nowego o jej życiu miłosnym.

Przypomnijmy, że wtedy Justyna i jej nowy chłopak wybrali się na spacer pod Tatrami. Na jednym opublikowanym przez Żyłę zdjęciu trzymają się za ręce. Na innym widać plecy jej partnera, który okazuje się być brunetem. Narysowała na fotografii serce, więc wchodzi tu w grę uczucie.

Póki co cisza na temat tej relacji, czekamy, co będzie dalej.

Zobacz: Justyna Żyła ma nowego partnera! Zakochana skandalistka pochwaliła się romantycznymi zdjęciami we dwoje! 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×