Mąż Joanny Krupy złożył życzenia urodzinowe żonie i… sobie. Pokazał też piękne fotki

Douglas Nunes Joanna Krupa

Douglas Nunes Joanna Krupa

Joanna Krupa ma urodziny. Jej mąż złożył jej piękne życzenia urodzinowe oraz opublikował piękne zdjęcia. Douglas Nunes zdradził, jak świętowali ważny dla całej rodziny dzień.

Joanna Krupa skończyła 41 lat. Na Instagramie opublikowała piękne zdjęcie, na którym towarzyszą jej bliscy. W opisie zaznaczyła, że córeczka jest jej najpiękniejszym prezentem urodzinowym:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla nas @ nunes451. Dziękuję Asha-Leigh za bycie najlepszym prezentem urodzinowym, o jakim kiedykolwiek marzyliśmy. W życiu nie ma absolutnie większego daru niż dawanie życia i pielęgnowanie go w każdej chwili. Jesteś moim największym osiągnięciem w życiu

Zaplanowała wspólny piknik gdzieś na odludnej plaży w Malibu, zwłaszcza że dzień jest bardzo szczególny, bo świętuje także jej mąż, Douglas Nunes. I on zamieścił na swoim profilu z tej okazji post. Co napisał?

Jakie życzenia opublikował Douglas Nunes?

Douglas Nunes nie ukrywa, że jest bardzo zakochany w Joannie Krupie, a jeszcze bardziej w ich córeczce, Ashy. Jego posty na Instagramie kręcą się wokół ukochanych kobiet. Udostępnia mnóstwo pięknych fotografii.

Z okazji urodzin żony, ale też i swoich, zamieścił uroczy wpis i cudne zdjęcia.

Wszystkiego najlepszego dla mojej żony i dla nas, bo dzielimy urodziny. Cóż to był za rok, i jakie błogosławieństwo na nas spadło z najlepszym prezentem urodzinowym, naszą córka Ashą – napisał.

Douglas Nunes - post urodzinowy

Douglas Nunes – post urodzinowy

Rodzinne świętowanie zostało zakłócone przez szalejąca pandemię koronawirusa. Niestety Joasia i Douglas nie mogli celebrować urodzin w gronie przyjaciół, a tylko ze swoimi najbliższymi.

Krupa wyznała, w rozmowie z Faktem, że ten dzień jest dla niej jednocześnie radosny i smutny. Cieszy się, bo po raz pierwszy będzie obchodzić swoje święto z córeczką u boku.

Z drugiej strony jednak będą smutne przez to, co się dzieje na całym świecie – powiedziała modelka.

Miejmy nadzieję, że modelka i jej rodzina spędzili dzień tak wspaniale, jak tylko sie dało.


Douglas Nunes - post urodzinowy

Douglas Nunes - post urodzinowy

Douglas Nunes - post urodzinowy

Douglas Nunes - post urodzinowy

Joanna Krupa - urodziny

Joanna Krupa - urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×