Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Dorota Wellman: „Od roku jestem w żałobie. Skremowaliśmy go w Lublinie”

Dorota Wellman wyszła ze szpitala


Dorota Wellman w żałobie po swoim psie

Dorota Wellman bez wątpienia jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek. Sympatię fanów zyskała dzięki swojej charyzmie, poczuciu humoru, a także wielkiemu sercu. Prezenterka wiele razy udowodniła, że potrafi mieć gest przeznaczając ogromne kwoty na cele charytatywne, które zarobiła m.in. przy okazji kampanii reklamowych.

Rok temu głośno było o tym, że dziennikarka stanęła w obronie psa, którego właściciel bił na ulicy. Okazuje się, że w zeszłym roku Dorota Wellman przeżyła bolesną stratę swojego czworonożnego przyjaciela o imieniu Barry. W „Wysokich Obcasach dzieli się wspomnieniami o swoim ukochanym owczarku niemieckim:

Od roku jestem w żałobie. W żałobie po psie. Znajomi ciągle mówią: weź następnego, tyle jest fajnych piesków w schroniskach, kolega proponuje szczeniaka. A ja nie mogę. Nie da się zamienić jednej miłości na drugą – tłumaczy. 15 lat mieszkałam pod jednym dachem z wyjątkowym zwierzęciem. Pierwszy raz wniosłam go po schodach, bo jeszcze nie umiał na nie wchodzić. Wyglądał jak puchaty miś z wielkimi uszami. Był straszną gapcią. Na spacerze siadał i oglądał samoloty na niebie. Tak się na nie gapił, że przewracał się na plecy. Każda z jego łap szła w innym kierunku

Niestety, jej pupil był już stary i choć Dorota Wellman szukała ratunku wszędzie, gdzie to tylko było możliwe, nic nie udało się zrobić… Została postawiona przed najtrudniejszą decyzją uśpienia jej przyjaciela:

Przez ostatni rok ratowaliśmy mu życie. Leków szukaliśmy wszędzie, nawet w Japonii. Lekarz weterynarii był u nas codziennie. Z wielkiego basiora pies stał się starowinką, chudzinką. Nie udało się śmierci przechytrzyć. Przyszedł moment na straszną decyzję o uśpieniu Barry’ego. Zrozumieliśmy, że podtrzymywanie go na siłę przy życiu jest okropnie egoistyczne. Że zadajemy mu cierpienie. Skremowaliśmy Barry’ego w Lublinie. Tam jest krematorium dla zwierząt. A jego prochy rozsypaliśmy tam, gdzie najbardziej lubił biegać. Gdzie był wolnym psem! – napisała prezenterka DDTVN

Dorota Wellman po odejściu z TVN otworzy nowy biznes! Zaskoczenie to mało powiedziane

Dorota Wellman - ramówka TVN wiosna 2017

Dorota Wellman – ramówka TVN wiosna 2017

Czy lubisz Dorotę Wellman?Komentarzy: 3


KarolGość | 21 czerwca 2017, 05:10

Pewnie go zzarla , zaplątał się w okolice talerza


Gość | 20 czerwca 2017, 19:08

Do Anita- Oj żebyś Ty gorzej kiedys nie wyglądała


Anita | 20 czerwca 2017, 18:33

Dawno ja nie widziałam ……Boże toż to POsPOlita świnia . Jak ona wygląda ???


Dodaj komentarz
×