Szukaj

Wyzwolona Dorota Wellman pozuje w samym kapeluszu. Co za fota!

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman i Marta Klepka dodały odważne zdjęcie na Instagramie. Panie pozują okryte jedynie kapeluszami. Na co tym wpisem chcą zwrócić uwagę?

Dorota Wellman jest jedną z bardziej lubianych prezenterek Dzień Dobry TVNOd ponad dekady z Marcinem Prokopem umilają widzom poranki w śniadaniówce, rozmawiając z gośćmi zapraszanymi do studia na ciekawe i interesujące tematy.

Gwiazda, korzystając z sezonu wakacyjnego, wybrała się do Grecji, gdzie towarzyszył jej Bartek Jędrzejak. W sieci pojawiło się kilka zdjęć z ich podróży. Na jednym z nich dziennikarze chłodzą się w morzu, a internauci nie mogą ukryć zachwytu.

Dorota Wellman okryta kapeluszem na Instagramie. Co na to sieć?

To niejedyna odważna fotografia Wellman, która została opublikowana na Instagramie. Zdjęciem z dziennikarką pochwaliła się też jej przyjaciółka, Marta Klepka. Panie pozują z uśmiechami na twarzy, okryte jedynie kapeluszami. Jak wynika z opisu, nie tylko bardzo się lubią, ale także ruszyły z nowym projektem, który promują:

Jestem szczęśliwa i uśmiechnięta od ucha do ucha, ze o naszym projekcie @byckobietaontour możecie przeczytać w najnowszej @viva_magazyn! Marzenie spełnione. Niech jak najwięcej kobiet dowie się o naszej kobiecej, życzliwej i przyjaznej społeczności. My z Dorota jesteśmy tu dla Was i razem z Wami chcemy się spotykać, rozmawiać, żartować i brać z życia to co najlepsze. Nasza przyjaźń zaczęła się od niewinnej rozmowy a jak jest u Was z Waszymi przyjaźniami? —  podkreślała Marta.

View this post on Instagram

Jestem szczęśliwa i uśmiechnięta od ucha do ucha, ze o naszym projekcie @byckobietaontour możecie przeczytać w najnowszej @viva_magazyn! Marzenie spełnione. Niech jak najwiecej kobiet dowie się o naszej kobiecej, życzliwej i przyjaznej społeczności. My z Dorota jesteśmy tu dla Was i razem z Wami chcemy się spotykać, rozmawiać, żartować i brać z życia to co najlepsze. Nasza przyjaźń zaczęła się od niewinnej rozmowy a jak jest u Was z Waszymi przyjaźniami? Oznaczcie swoje przyjaciółki i napiszecie o nich kilka słów. Chcemy je poznać – może z tego powstanie kolejna ciekawa rozmowa? Czekamy na Wasze wpisy. Ps. Dobrze, ze te kapelusze były takie duże 😂 bo nagość była naprawdę blisko! Dziękujemy @viva_magazyn @olgamajrowskaphotographer @katarzyna.piatkowska za wsparcie i zaufanie. @lukaszjemiol i @orska_official za to, ze zawsze jesteście z nami.

A post shared by Marta Klepka (@martaklepka) on

Przyjaciółki o powodach, dla których zdecydowały się zrzucić ubrania do sesji, opowiedziały w rozmowie z Vivą! Chciały zrobić coś wyjątkowego, co ma pokazać moc kobiet:

Zależało nam, żeby to zdjęcie, które znalazło się w Vivie!, było bardzo kobiece, żeby pokazać, że kobiety mają niesamowitą moc działania — podkreślała Wellman w wywiadzie z magazynem.

Warto dodać, że Dorota niejeden raz pokazała też, że to nie rozmiar XS i figura modelki definiują sukces w show-biznesie. Dziennikarka wyjawiła, że zmaga się z chorobą, która nie pozwala jej zrzucić kilogramów. Wcale się tym nie przejmuje i nie ma z tego tytułu żadnych kompleksów, czego dowodem jest m.in. udział w tej sesji.

Czym jest projekt #Byckobieta On Tour?

Warto dodać, że projekt #Byckobieta On Tour to projekt, który jest odpowiedzią na sygnały uczestniczek pierwszej konferencji #byckobieta oraz osób, które słyszały o niej od przyjaciółek, znajomych. Okazało się, że panie nadal chcą się spotykać, by uczyć się od siebie, a także wymieniać się doświadczeniami. Konferencja ruszyła więc w Polskę.


Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak w Grecji

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak w Grecji

Dorota Wellman w prostej stylizacji

Dorota Wellman w prostej stylizacji

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×