Dorota Szelągowska w burzy loków. Wygląda jak blond wersja swojej matki Katarzyny Grocholi. Niesamowite podobieństwo

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola

Dorota Szelągowska opublikowała nowe zdjęcia, na których wygląda jak blond wersja swojej mamy, Katarzyny Grocholi. Przekonajcie się sami.

Dorota Szelągowska jest w polskim show-biznesie już od wielu lat. Gwiazda zadebiutowała w telewizji jeszcze jako nastolatka w programie Rower Błażeja. Potem pracowała w śniadaniówce. Dzisiaj  jest jedną z czołowych gwiazd stacji TVN. Programy wnętrzarskie, które prowadzi, robią prawdziwą furorę, a ona zyskała niemałą popularność, która przeniosła się do sieci.

Szelągowska chętnie dzieli się z fanami w social mediach zawodowymi projektami, przy okazji zaskakując metamorfozami wyglądu, których ma na koncie już niemało. Ostatnio stawia na naturalność, a jak się okazuje, jej włosy się kręcą. W burzy loków wygląda jak Katarzyna Grochola.

Dorota Szelągowska wygląda jak Katarzyna Grochola

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola obecnie uchodzą za wzór relacji matka-córka. Jednak w programie Kuby Wojewódzkiego wyznały, że nie zawsze było tak kolorowo. Kilkanaście lat temu codziennością w ich domu były awantury, włącznie z rzucaniem w siebie ciężkimi przedmiotami. Szelągowska wyprowadziła się z domu w wieku 16 lat, także dlatego, że molestował ją ówczesny partner matki. Pisarka później wyznała, że traumatyczne przeżycia scementowały ich relację i obecnie są dla siebie ogromnym wsparciem.

Kiedyś co prawda rzucałyśmy w siebie patelniami, nasza relacja bywała po prostu wybuchowa… Nie ukrywam, że miałyśmy wiele trudnych momentów, szczególnie wtedy, gdy wpakowałam się w toksyczny związek. Każdy popełnia jakieś błędy. Ten akurat sporo kosztował. Jak mawiała moja ciotka: „można wdepnąć w g…o, ale nie należy w nim zostawać – mówiła Grochola.

I dodała:

Te trudne doświadczenia nas ukształtowały. Możemy na siebie liczyć. Kocham ją bardzo. Chociaż teraz niezbyt często się spotykamy. Ona bez przerwy pracuje. Od rana do nocy.

Do tego wszystkiego panie są do siebie coraz bardziej podobne, a kiedy Dorota pojawia się w lokach, to już nie da się ukryć, że jest córka Grocholi.

Bardzo dobrze to widać na najnowszych zdjęciach. Jak sądzicie?


Dorota Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?

Dorota Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?

Dorota Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?

Dorota Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?

Katarzyna Grochola - wypadek

Katarzyna Grochola - wypadek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×