NewsyDorota Szelągowska z matką i dziećmi w restauracji. Pierwszy raz pokazała zdjęcie małej Wandy

Dorota Szelągowska z matką i dziećmi w restauracji. Pierwszy raz pokazała zdjęcie małej Wandy

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Zuza Maciejewska

27.09.2021 08:20, aktual.: 27.09.2021 16:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska pierwsze kroki przed kamerami stawiała w Telewizji Polskiej. Debiutowała w formacie Rower Błażeja, po nim nadszedł czas m.in. na Pytanie na śniadanie. Na rozpoznawalność musiała poczekać do 2014 roku. Zdobyła ją dzięki programom o tematyce wnętrzarskiej emitowanych na antenie TVN.

Od wielu lat Szelągowska utrzymuje się na fali popularności. Ma mnóstwo fanów, z którymi stara się być w stałym kontakcie. Co jakiś czas udziela wywiadów, a także aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Niedawno opublikowała dość odważny post. Z okazji 41. urodzin udostępniła archiwalne zdjęcia, w których opisie zdradziła, jak oceniała się 11 lat temu:

Z okazji swoich 41 urodzin, umieszczam tu zdjęcia siebie około 30 letniej. I chcę żebyście wiedzieli, że ta dupejra ze zdjęć, uważała się za jeden z najmniej atrakcyjnych okazów stąpających po ziemi.

Dorota Szelągowska w restauracji z najbliższymi. Tak wygląda 3-letnia Wanda

W niedzielę gwiazda TVN odsłoniła kolejny moment ze swojej codzienności. Zdradziła, że wybrała się do restauracji, gdzie towarzyszyła jej m.in. mama, Katarzyna Grochola. Panie bardzo rzadko wypowiadają się na swój temat. Co jakiś czas robią jednak wyjątek i zabierają głos w wybranych przez siebie sprawach.

Tak jak niedawno, gdy Dorota Szelągowska powiedziała, że mama prosi ją o to, by pomogła jej w remoncie. Mimo iż dekoratorka długo się przed nim wzbraniała, postanowiła zareagować na słowa pisarki:

Moja mama od pół roku wita mnie słowami: „Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę!”. Więc już nie mam wyjścia, zaraz zaczynam remont generalny u niej w domu. Już do mnie dzwoni i tłumaczy, jak chciałaby, żeby to wyglądało – powiedziała Dorota.

Chociaż nie wiadomo, na jakim etapie są prace, pewne jest, że mama i córka mają ze sobą dobry kontakt. Dowodem może być zdjęcie, które dekoratorka umieściła w sieci. Pokazała, że razem z pisarką, a także jej dziećmi wybrała się do restauracji. Przyłapała Katarzynę na gorącym uczynku — gdy kradła jej sos.

Mimo iż panie znajdują się na pierwszym planie, uwagę przyciąga tło. Znajduje się tam córka Doroty, 3-letnia Wanda, którą opiekuje się starszy brat, Antoni. Widać, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach i jest coraz bardziej urocza:

Matka mi podżera sos, na co mam fotograficzny dowód. Człowiek się nie może odwrócić, ale mnie urodziła, więc niech ma. Moi absolutnie najukochańsi. Korzeń i dwie gałęzie — podpisała zdjęcie Dorota Szelągowska.

Wspomniane zdjęcie znajdziecie w galerii.

Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki
Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki
Dorota Szelągowska z mamą i dziećmi
Dorota Szelągowska z mamą i dziećmi
Dorota Szelągowska, Katarzyna Grochola
Dorota Szelągowska, Katarzyna Grochola
Dorota Szelągowska, Katarzyna Grochola
Dorota Szelągowska, Katarzyna Grochola
Dorota Szelągowska pokazała paznokcie pomalowane przez Wandzię
Dorota Szelągowska pokazała paznokcie pomalowane przez Wandzię
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także