Szukaj

Dorota Szelągowska jest słabym doradcą. Pierwszy raz odniosła się do swoich byłych mężów

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska na Instagramie wdała się w dyskusję w jedną z fanek. Wypowiedziała się na temat byłych mężów. Internautki są oczarowane jej wpisem. 

Dorota Szelągowska rzekomo rozstała się ze swoim mężem, Michałem. Podobno już złożyła pozew o rozwód i czeka na termin rozprawy. Jeden z tabloidów podawał, że chociaż dekoratorka miała nadzieje, że jej trzecie małżeństwo będzie udane, stało się zupełnie inaczej.

Gdy doniesienia zaczęły przybierać na sile, wiele osób sądziło, że gwiazda w jakiś sposób się do nich odniesie. Sama zainteresowana pozostaje jednak wierna swoim zasadom i nie zamierza wpuszczać mediów do życia prywatnego. Jak komentowała w Jastrząb Post, na tematy prywatne może rozmawiać jedynie z bliskimi:

Starałam się nigdy nie mówić rzeczy, które są prywatne, które ocierają się o intymność. A to też dlatego, że ja mam z kim o tym rozmawiać. I to jest bardzo fajne. Nie jestem psychologiem. Ja remontuję, mogę poopowiadać o remontach.

Dorota Szelągowska reaguje na komentarz fanki. Potwierdziła trzeci rozwód?

Dorota Szelągowska, zamiast na prywacie, w social mediach skupia się więc na swoich dekoratorskich osiągnięciach. Dwa dni temu pochwaliła się wystrojem sypialni, w której centralnym punkcie znajduje się duże łoże, przykryte niebieską pościelą. Tuż za nim mieści się zagłówek, który Dorota zrobiła sama, czym pochwaliła się w opisie zdjęcia:

Zagłówek ze starych drzwi zrobiłam sama – wystarczyła szlifierka i trzy kolory farb do drewna. Mam nadzieję, że się zainspirowaliście.

Zachwycone internautki w komentarzach wyrażają swój podziw. Jedna z nich poszła o krok dalej i zażartowała, że przez Dorotę znów będzie musiała robić remont:

Kobieto zlituj się. Ledwo co urządziliśmy sypialnię, a tu patrzę taaki sztos. Teraz oprócz rad wnętrzarskich radź, jak tu mężowi przedstawić projekt zmian tydzień po położeniu tapety? Mega.

Szelągowska odpowiedziała, że nie jest odpowiednią osobą do dawania rad związanych z małżeństwem:

W kwestii mężów to jestem słabym doradcą.

Fanki gwiazdy podkreślały, że za te słowa gwieździe TVN-u należą się brawa.


Dorota Szelągowska komentuje rozwód

Dorota Szelągowska komentuje rozwód

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska na planie nowego programu

Dorota Szelągowska na planie nowego programu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×