Szukaj

Dorota Szelągowska rozstała się z mężem. Tabloid dotarł do szczegółów sprawy rozwodowej

Dorota Szelągowska rozstała się z mężem

Dorota Szelągowska rozstała się z mężem

Dorota Szelągowska rozwodzi się z mężem. Super Express donosi, że dekoratorka już złożyła pozew o rozwód. Co wiadomo na ten temat?

Dorota Szelągowska jest bardzo aktywna zawodowo. Realizuje ciekawe kampanie, a także nagrywa nowe programy, o których informuje fanów w social mediach. Na początku października na ekrany telewizorów trafi kolejny z nich. Mowa o Totalnych remontach Szelągowskiej, w których dekoratorka odwiedza wiele ciekawych miejsc w Polsce.

Gwiazda nie tylko realizuje się w pracy, ale także stara się być aktywna w sieci, gdzie jest w stałym kontakcie z fanami. Regularnie publikuje posty, w których pokazuje projekty, a także chwali się metamorfozami. Niedawno udostępniła zdjęcie, na którym pozuje z szerokim uśmiechem na twarzy, na ustach ma czerwoną szminkę. Na głowie ma burzę loków, a fani są przekonani, że wygląda identycznie jak Katarzyna Grochola.

Dorota Szelągowska rozwodzi się z mężem? Podobno złożyła pozew

Chociaż wydawałoby się, że Szelągowska jest szczęśliwa także w życiu prywatnym, Super Express donosi, że u dekoratorki szykują się spore zmiany. Podobno rozwodzi się z mężem, Michałem i jak podaje tabloid, złożyła już nawet pozew o rozwód:

Dorota Szelągowska miała nadzieję, że jej trzecie małżeństwo będzie udane, tak się jednak nie stało. Jak dowiedział się Super Express, prezenterka złożyła pozew rozwodowy i czeka na termin rozprawy — informuje taboid.

Wydawało się, że małżonkowie idealnie się dogadują. Dowodem może być jeden z wywiadów, w którym dekoratorka mówiła:

Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie.

Czyżby sielanka się skończyła? Na ten moment sama zainteresowana nie skomentowała tych informacji. Pewne jest za to, że za Dorotą już dwa małżeństwa. Z pierwszym mężem, Pawłem Hartliebem pobrali się w młodym wieku. Tuż po nim zalegalizowała związek z Adamem Sztabą, z którym rozwiodła się po dwóch latach.


Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×