Tylko patrzeć jak syn Doroty Szelągowskiej zostanie gwiazdą. Właśnie podjął przełomową decyzję

Dorota Szelągowska syn pokój wiek Antoni

Dorota Szelągowska syn pokój wiek Antoni

Syn Doroty Szelągowskiej stoi właśnie przed ważnym wyborem. Antoni za chwilę będzie zdawał maturę i zadecyduje, w którym kierunku podąży. Czy mama wspiera jego decyzję?

Dorota Szelągowska podbiła serca widowni otwartością i wielką życzliwością. Prowadzone przez nią programy wnętrzarskie na antenie TVN Style pokazały ją w zupełnie nowym świetle – jako kobietę samodzielną i zdeterminowaną. Na ekranie nie udaje kogoś innego, zawsze jest sobą i tym zdobywa serca widzów. Jej Instagram jest pełen naturalnych zdjęć. Projektantka nie boi się nawet publicznego pisania na temat swojej wagi. Oprócz tego jest także wspaniałą matką dla swojego syna – Antoniego Sztaby.

Kim jest syn Doroty Szelągowskiej?

Antoni Sztaba to syn Doroty Szelągowskiej z pierwszego małżeństwa gwiazdy, ale jego biologiczny ojciec nigdy nie brał udziału w jego wychowaniu. Antoni za tatę uważa Adama Sztabę, który był wieloletnim partnerem Szelągowskiej. Nosi także nazwisko kompozytora. Mimo rozwodu rodziców 18-latek jest z nim w stałym kontakcie.

Jeszcze niedawno syn Doroty Szelągowskiej kończył 18 lat i powoli wkraczał w dorosłość. Jednak już wtedy miał też okazję sprawdzić się przed kamerą. Jak się okazuje Antoni już od jakiegoś czasu myśli poważnie o show-biznesie. Ma na swoim koncie już kilka ról teatralnych oraz małą rolę w serialu Na Wspólnej. Wizja aktorstwa jest coraz bardziej prawdopodobna.

Antoni Sztaba: studia

Syn Doroty właśnie skończył 19 lat, za chwilę czeka go matura, a potem poważna decyzja, w którą stronę podąży jego dalsza edukacja. Jak się okazuje, plany Antoniego są już od kilku lat dobrze sprecyzowane. Ma zamiar zdawać na Akademię Teatralną. Co o jego planach myśli sławna mama?

Myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie da się iść na skróty. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony w pięć minut, może być krzywdą dla dziecka.

Widać, że Dorota wie doskonale, z jakim ryzykiem wiąże się aktorstwo i według niej jej syn powinien do wszystkiego podjeść z głową. Jednak nie ma co do tego obaw, gdyż jak już nieraz pisała, jej syn jest niezwykle mądrym i inteligentnym dzieckiem. Trzymamy kciuki, oby wszystko poszło zgodnie z planem.


Antoni Sztaba w serialu

Antoni Sztaba w serialu "Na Wspólnej" fot. Materiały promocyjne TVN

Antoni, syn Doroty Szelągowskiej, skończył 18 lat

Antoni, syn Doroty Szelągowskiej, skończył 18 lat

Antoni Sztaba w serialu

Antoni Sztaba w serialu "Na Wspólnej" fot. Materiały promocyjne TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×