Tylko patrzeć jak syn Doroty Szelągowskiej zostanie gwiazdą. Właśnie podjął przełomową decyzję

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Syn Doroty Szelągowskiej stoi właśnie przed ważnym wyborem. Antoni za chwilę będzie zdawał maturę i zadecyduje, w którym kierunku podąży. Czy mama wspiera jego decyzję?

Dorota Szelągowska podbiła serca widowni otwartością i wielką życzliwością. Prowadzone przez nią programy wnętrzarskie na antenie TVN Style pokazały ją w zupełnie nowym świetle – jako kobietę samodzielną i zdeterminowaną. Na ekranie nie udaje kogoś innego, zawsze jest sobą i tym zdobywa serca widzów. Jej Instagram jest pełen naturalnych zdjęć. Projektantka nie boi się nawet publicznego pisania na temat swojej wagi. Oprócz tego jest także wspaniałą matką dla swojego syna – Antoniego Sztaby.

Kim jest syn Doroty Szelągowskiej?

Antoni Sztaba to syn Doroty Szelągowskiej z pierwszego małżeństwa gwiazdy, ale jego biologiczny ojciec nigdy nie brał udziału w jego wychowaniu. Antoni za tatę uważa Adama Sztabę, który był wieloletnim partnerem Szelągowskiej. Nosi także nazwisko kompozytora. Mimo rozwodu rodziców 18-latek jest z nim w stałym kontakcie.

Jeszcze niedawno syn Doroty Szelągowskiej kończył 18 lat i powoli wkraczał w dorosłość. Jednak już wtedy miał też okazję sprawdzić się przed kamerą. Jak się okazuje Antoni już od jakiegoś czasu myśli poważnie o show-biznesie. Ma na swoim koncie już kilka ról teatralnych oraz małą rolę w serialu Na Wspólnej. Wizja aktorstwa jest coraz bardziej prawdopodobna.

Antoni Sztaba: studia

Syn Doroty właśnie skończył 19 lat, za chwilę czeka go matura, a potem poważna decyzja, w którą stronę podąży jego dalsza edukacja. Jak się okazuje, plany Antoniego są już od kilku lat dobrze sprecyzowane. Ma zamiar zdawać na Akademię Teatralną. Co o jego planach myśli sławna mama?

Myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie da się iść na skróty. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony w pięć minut, może być krzywdą dla dziecka.

Widać, że Dorota wie doskonale, z jakim ryzykiem wiąże się aktorstwo i według niej jej syn powinien do wszystkiego podjeść z głową. Jednak nie ma co do tego obaw, gdyż jak już nieraz pisała, jej syn jest niezwykle mądrym i inteligentnym dzieckiem. Trzymamy kciuki, oby wszystko poszło zgodnie z planem.


Antoni Sztaba w serialu

Antoni Sztaba w serialu "Na Wspólnej" fot. Materiały promocyjne TVN

Antoni, syn Doroty Szelągowskiej, skończył 18 lat

Antoni, syn Doroty Szelągowskiej, skończył 18 lat

Antoni Sztaba w serialu

Antoni Sztaba w serialu "Na Wspólnej" fot. Materiały promocyjne TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×