NewsyAdam Sztaba brylował z żoną na evencie. "Następczyni" Doroty Szelągowskiej nie da się odmówić urody!

Adam Sztaba brylował z żoną na evencie. "Następczyni" Doroty Szelągowskiej nie da się odmówić urody!

Adam Sztaba z żoną i Dorota Szelągowska
Adam Sztaba z żoną i Dorota Szelągowska
28.09.2022 12:00, aktualizacja: 28.09.2022 12:16

Adam Sztaba to uznany kompozytor. Przez dekady pracy artystycznej współpracował z największymi gwiazdami estrady. Wśród nich znalazły się Maryla Rodowicz Edyta Górniak. Przystojniak długo był w związku z Dorotą Szelągowską. Para sformalizowała relację w 2013 roku, lecz ślub chyba nie wyszedł im na dobre – rozwiedli się po dwóch latach.

Następnie związał się z Agnieszką Dranikowską. Przyszli małżonkowie poznali się jako młodzi ludzie. Co ciekawe, było to zanim Adam związał się z Dorotą.

Czym jest 6 lat od chwili wręczenia sobie obrączek wobec tego spojrzenia mej przyszłej Żony, @agdra_sztabaa sprzed prawie 29 lat na pewnego 18-letniego pianistę-dziwaka podczas teatralnej wigilii w Koszalinie? Chodzą słuchy, że coś tam sobie wówczas pomyślała – napisał jakiś czas temu Adam.

Para wzięła ślub w 2016 roku. W tym samym roku urodziło się ich pierwsze dziecko, syn Leopold. W ubiegłym roku małżonkowie powtórzyli ceremonię przed obliczem kapłana, co było możliwe dzięki unieważnieniu kościelnego związku Adama i Doroty.

Jesteśmy wierzący. Bardzo zależało nam na ślubie kościelnym. Czekaliśmy na unieważnienie poprzedniego ślubu Adama 2 lata – wyjawiła Dranikowska w rozmowie z Faktem. I dodała: – Gdy to się udało, zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i bez szumu medialnego ślubowaliśmy w kościele pod Łodzią. To był konkretny kościół, który sobie upatrzyliśmy.
Jestem katolikiem i zależy mi, aby uczestniczyć w sakramentach kościelnych w pełni. Nie wyobrażam sobie żyć do końca życia i nie móc z tych sakramentów skorzystać. To jest część bycia człowiekiem wierzącym i katolikiem i taka była decyzja. Trwało to oczywiście chwilę, bo takie procesy potwierdzenia nieważności trwają latami, więc musiałem chwile poczekać, ale najważniejsze, że się udało i dziś mogę cieszyć się tym, co dla mnie najważniejsze –wytłumaczył.

Adam Sztaba zabrał żonę na ściankę. Zdjęcia

Wczoraj kompozytor i jego małżonka pojawili się na premierze kolekcji biżuterii Natalii Kukulskiej i jej męża. Adam zaprezentował się w seledynowej koszuli, materiałowych spodniach i czarnych sneakersach, a jego partnerka – we wzorzystym kombinezonie, rajstopach i czarnych butach. Jej look uzupełniała brązowa torebka. Oboje wyglądali bardzo dobrze.

Ich zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.

  • Adam Sztaba zabrał swoją żonę na event
  • Adam Sztaba zabrał swoją żonę na event
  • Adam Sztaba zabrał swoją żonę na event
  • Dorota Szelągowska na wyścigach konnych
  • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska ślub
  • Dorota Szelągowska -Bal Fundacji TVN 2022
  • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska ślub
  • Dorota Szelągowska – jesienna ramówka TVN 2022
[1/8] Adam Sztaba zabrał swoją żonę na event
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także