Gwiazdy na prezentacji kolekcji biżuterii: Natalia Kukulska, Anna Maria Sieklucka, Monika Miller, Beata Ścibakówna, Beata Tadla…

Gwiazdy na promocji biżuterii

Gwiazdy na promocji biżuterii

Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka postanowili spróbować swoich sił w zupełnie innej dziedzinie. Małżonkowie dali upust swojej kreatywności, projektując kolekcję biżuterii we współpracy z jedną ze znanych marek. Dzisiaj odbyła się prezentacja stworzonych przez nich błyskotek. Kto pojawił się na imprezie?

W ostatnich tygodniach gwiazdy zdecydowanie nadrabiają czas pandemii, który musiał obyć się bez branżowych imprez i życia na salonach. Nawet po zdjęciu najbardziej restrykcyjnych obostrzeń wiele marek zrezygnowało z planów promocyjnych, a wszystko przeciągało się w czasie. Gdy wszelkie zakazy związane z koronawirusem poszły w niepamięć, pojawił się prawdziwy boom na kolejne imprezy. Znani i lubiani nadrabiają stracony czas i zdarza się, że na czerwonym dywanie pokazują się nawet kilka razy w tygodniu.

Dzisiejszy wieczór również wielu z nim upłynął pod znakiem ważnego towarzyskiego eventu. Do sieci trafiły zdjęcia z premiery nowej kolekcji biżuterii W. Kruk, którą w duecie stworzyli: Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka. Na prezentację zaprosili oni sporą grupę przyjaciół znanych z pierwszych stron gazet. Kto pojawił się na wydarzeniu?

Gwiazdy na prezentacji kolekcji biżuterii. Zdjęcia

Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka to zdecydowanie dwie artystyczne dusze. Od lat tworzą muzykę, która podbija serca słuchaczy. Tym razem postanowili uruchomić zupełnie inne pokłady kreatywności i we współpracy z marką biżuteryjną, stworzyli własną autorską kolekcję błyskotek. We wtorek wieczorem odbyła się oficjalna prezentacja, na której nie zabrakło ich przyjaciół z show-biznesu. Kto pojawił się na evencie?

Natalii i Michałowi w tym ważnym dniu towarzyszyli: Anna-Maria Sieklucka, Monika Miller, Jakub Szmajkowski, Agnieszka Mrozińska, Anna Dec, Beata Ścibakówna, Bovska, Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak, Tomasz Torres z żoną, Lana Nguyen, Jakob Kosel, Ciocia Liestyle, Jarosław Szado, Beata Tadla z mężem.

Natalia podczas eventu nie omieszkała również zaśpiewać dla zgromadzonych gości. W tym ważnym dniu wokalistce i jej mężowi towarzyszyło także dwoje starszych dzieci, czyli Ania i Jan. Zdjęcia z imprezy zobaczycie w naszej galerii.


Monika Miller

Monika Miller

Anna Dec

Anna Dec

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×