Szukaj

Dorota Szelągowska pokazała kuchnię po remoncie! Niewiele brakowało, a wyszedłby „elegancki grobowiec”

Dorota Szelągowska kuchnia

Dorota Szelągowska kuchnia

Dorota Szelągowska pokazała kuchnię po remoncie. Jak mieszka teraz dekoratorka wnętrz? Grobowe meble wzbudziły sporo kontrowersji, ale efekt końcowy powala.

Dorota Szelągowska już dawno temu udowodniła całej Polsce, że zmysł do dekoracji wnętrz posiada lepszy niż ktokolwiek inny. Gwiazda z powodzeniem spełnia się jako stylistka przestrzeni, nawet tych, które na pozór wyglądają beznadziejnie. Nic dziwnego, że sama może pochwalić się luksusowym domem, przypominającym te, których zdjęcia możemy oglądać na łamach prestiżowego pisma Architectural Digest.

Zobacz: Wstrząsające. Dorotę Szelągowską wychowywał pedofil! Po latach ujawniła przykre fakty ze swojego życia

Jak mieszka Dorota Szelągowska?

Ostatnio mieszkanie Doroty Szelągowskiej przeszło gruntowny remont. Jednym z pierwszych pomieszczeń, w których zakończono już pracę, jest kuchnia. Efektami gwiazda pochwaliła się na Instagramie. Z jej opisu wynika, że obawiała się efektu końcowego, a to za sprawą kontrowersyjnych mebli, które zdominowały przestrzeń.

Moja kuchnia… były podejrzenia, że pójdę w stronę eleganckiego grobowca. Mam nadzieję, że się nie sprawdziły. Już niedługo pokażę Wam całe mieszkanie – serio nie mogę się doczekać. Pierwszy raz etap projektu i realizacji własnego lokum zajął mi dłużej niż miesiąc. Sama nie mogę uwierzyć, że już tu mieszkam. Co sądzicie o takim połączeniu kolorów ? Ucałowania Do.

Ostatecznie jednak wnętrza zrobiły piorunujące wrażenie na internautach. Tylko Szelągowska potrafi tak sprawnie połączyć jasne, pastelowe wnętrza z czarną zabudową i złotymi akcentami.

Kochani Doroty Szelągowskiej – opinie internautów

Kuchnia Doroty Szelągowskiej wywołała same zachwyty. W komentarzach aż roi się od ochów i achów pod adresem największej gwiazdy HGTV:

  • OMG marzenie! Dorota czekam na zaproszenia na gotowanie!
  • Pięknie i stylowo, ale różu się nie spodziewałam.
  • Jest przepiękna. Uwielbiam ten kolor, choć sama boję się go używać, żeby nie było, jak Pani mówi, jak w grobowcu. Ogromnie podobają mi się uchwyty w szafkach. Pierwszy raz widzę takie w kuchni. Jest cudna.
  • Ja uwielbiam takie połączenie. Idealnie.
  • Mnie podoba się bardzo, połączenie kolorów mega. Co tu dużo pisać, zdolna babka, to i piękne wnętrze.

Dorota zapowiedziała, że wkrótce pokaże kolejne zmiany, jakie zaszły w jej domu. Już teraz można spodziewać się równie zjawiskowych zdjęć, jak te powyżej. To dopiero domowa rewolucja.

Zobacz: Dorota Szelągowska bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcie nieumalowanej gwiazdy podbija sieć

Dorota Szelągowska pokazała kuchnię

Kuchnia Doroty Szelągowskiej w trakcie remontu


Kuchnia Doroty Szelągowskiej po remoncie

Kuchnia Doroty Szelągowskiej po remoncie

Kuchnia Doroty Szelągowskiej po remoncie

Kuchnia Doroty Szelągowskiej po remoncie

Kuchnia Doroty Szelągowskiej po remoncie

Kuchnia Doroty Szelągowskiej po remoncie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×