Szukaj

Donatan zmienia się nie do poznania! To wszystko zasługa super diety Anny Lewandowskiej!

Anna Lewandowska, Donatan

Anna Lewandowska odchudza Donatana

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej zapracowanych osobowości polskiego show-biznesu. Dodatkowo miliony Polek chciałby wyglądać tak jak Ania, a tysiące Polaków miałaby ochotę zrzucić zbędę kilogramy pod okiem gwiazdy. Jednak okazuje się, że przez natłok obowiązków skorzystanie z indywidualnej pomocy żony Roberta Lewandowskiego jest niemal niemożliwe.

Chociaż, jak czytamy na łamach Faktu, Lewandowska znalazła chwilę dla show-biznesowego kolegi, który od bardzo dawna boryka się z nadwagą. Mowa tutaj o Donatanie.

Muzyk postanowił wziąć się za swoją sylwetkę i poprosił Annę o rozpisanie ćwiczeń oraz jadłospisu!

Don jest teraz pod ścisłą opieką dietetyczną Ani, która układa mu jadłospis i przygotowuje ćwiczenia, pomagając mu zrzucić zbędne kilogramy. I tak już sporo schudł w ostatnim czasie, ale chce jeszcze więcej. Dlatego poprosił Anię o pomoc – czytamy na łamach tabloidu.

Lewandowska zdecydowała się wyciągnąć pomocną dłoń do muzyka, ze względu na znajomość Roberta z producentem. Przypomnijmy, że panowie współpracują razem przy najnowszym projekcie muzycznym Donatana, który Lewandowski będzie finansował.

Teraz Don i Ania dzwonią do siebie codziennie i konsultują postępy. Oboje są bardzo zadowoleni z tej współpracy – przekazał informator w rozmowie z Faktem.

Czekamy zatem na pierwszy spektakularne efekty walki z nadwagą!

Anna Lewandowska nie przestaje zaskakiwać! Po przebojowych batonach przyszedł czas na magiczne słoiczki mocy!

 

Anna Lewandowska nie przestaje zaskakiwać! Po przebojowych batonach przyszedł czas na magiczne słoiczki mocy!

Rok temu „Lewy” strzelił tą piłką decydującego gola, a teraz to ulubiona zabawka Klary Lewandowskiej! Musicie zobaczyć to urocze zdjęcie!


Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?

×