Szukaj

Donatan zmienia się nie do poznania! To wszystko zasługa super diety Anny Lewandowskiej!

Anna Lewandowska, Donatan

Anna Lewandowska, Donatan

Anna Lewandowska odchudza Donatana

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej zapracowanych osobowości polskiego show-biznesu. Dodatkowo miliony Polek chciałby wyglądać tak jak Ania, a tysiące Polaków miałaby ochotę zrzucić zbędę kilogramy pod okiem gwiazdy. Jednak okazuje się, że przez natłok obowiązków skorzystanie z indywidualnej pomocy żony Roberta Lewandowskiego jest niemal niemożliwe.

Chociaż, jak czytamy na łamach Faktu, Lewandowska znalazła chwilę dla show-biznesowego kolegi, który od bardzo dawna boryka się z nadwagą. Mowa tutaj o Donatanie.

Muzyk postanowił wziąć się za swoją sylwetkę i poprosił Annę o rozpisanie ćwiczeń oraz jadłospisu!

Don jest teraz pod ścisłą opieką dietetyczną Ani, która układa mu jadłospis i przygotowuje ćwiczenia, pomagając mu zrzucić zbędne kilogramy. I tak już sporo schudł w ostatnim czasie, ale chce jeszcze więcej. Dlatego poprosił Anię o pomoc – czytamy na łamach tabloidu.

Lewandowska zdecydowała się wyciągnąć pomocną dłoń do muzyka, ze względu na znajomość Roberta z producentem. Przypomnijmy, że panowie współpracują razem przy najnowszym projekcie muzycznym Donatana, który Lewandowski będzie finansował.

Teraz Don i Ania dzwonią do siebie codziennie i konsultują postępy. Oboje są bardzo zadowoleni z tej współpracy – przekazał informator w rozmowie z Faktem.

Czekamy zatem na pierwszy spektakularne efekty walki z nadwagą!

https://jastrzabpost.pl/newsy/anna-lewandowska-sloiczki-mocy-dla-dzieci-jaka-cena-koszt_604681.html

 

https://jastrzabpost.pl/newsy/anna-lewandowska-sloiczki-mocy-dla-dzieci-jaka-cena-koszt_604681.html

Zobacz: Rok temu “Lewy” strzelił tą piłką decydującego gola, a teraz to ulubiona zabawka Klary Lewandowskiej! Musicie zobaczyć to urocze zdjęcie!


Donatan na promocji nowej płyty Cleo

Donatan na promocji nowej płyty Cleo

Donatan z Robertem Lewandowskim

Donatan z Robertem Lewandowskim

Donatan i Cleo

Donatan i Cleo

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×