Szukaj

Donald Trump i Melania – to musicie o nich wiedzieć: ona mówi w czterech językach, on jest abstynentem, ale w menu musi być stek z ketchupem

Seks Melania Trump Donald wywiad

Seks Melania Trump Donald wywiad

„Instrukcja obsługi” Donalda Trumpa

Cała Polska żyje wizytą prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donald Trump w towarzystwie córki, Ivanki Trump i żony Melanii Trump przyleci do Polski dziś późnym wieczorem, a w czwartek 6 lipca po raz pierwszy w historii wygłosi przemówienie na europejskiej ziemi. To niezwykle ważne politycznie spotkanie wzbudza wiele emocji w kraju i poza jego granicami. Procedury bezpieczeństwa są niezwykle skomplikowane, ale co z wymaganiami prezydenta? Jak donosi TVN24 prezydent nie ma wygórowanych oczekiwań.

Donald Trump w Polsce: Znamy szczegółowy plan wizyty pary prezydenckiej! On swoje, a Melanie swoje…

Obowiązkowym elementem na liście Trumpa jest zapewne stabilne połączenie internetowe – prezydent USA jest bowiem uzależniony od… swojego Twittera! Donald jest najprawdopodobniej jednym z najbardziej aktywnych prezydentów w social mediach, jakich widziała historia.

Kolejnym punktem, bez którego wizyta prezydenta nie będzie w stu procentach satysfakcjonująca jest stek z keczupem. Gospodarze, którzy przyjmują Trumpa w swoich krajach znają jego awersję do podróży i nie próbują na siłę skłaniać prezydenta do lokalnych przysmaków. Pojawiają się one na stole jedynie w sąsiedztwie ulubionego steku Donalda.

Donald Trump przyleci do Polski w towarzystwie żony i… Tego się nie spodziewaliśmy!

Ostatnim istotnym elementem, który wprawia Trumpa w dobry nastrój są słodycze. Wniosek ten wysnuli reporterzy, gdy Donaldowi przypadły dwie gałki lodów, podczas gdy wszyscy obecni na kolacji w Białym Domu otrzymali po jednej. 

Ważną informacją jest też abstynencja prezydenta. Donald Trump przyznał, że nigdy w życiu nie próbował alkoholu i nie zapalił ani jednego papierosa – wszystko to w wyniku traumatycznych wspomnień. Jego brat, Fred Trump Jr., pilot linii lotniczych, zmagał się z alkoholizmem i zmarł w 1981 roku w wieku 43 lat. 

Jak myślicie? Nie są to zbyt wygórowane żądania jak na głowę najpotężniejszego kraju na świecie, prawda?

Marriott jak twierdza na przyjazd Donalda Trumpa! Dotarliśmy do wewnętrznych wytycznych hotelu. Zabezpieczenia, ochrona i udogodnienia…

Melania Trump i Donald w Polsce - plan wizyty

Melania Trump i Donald w Polsce – plan wizyty

Donald i Melania Trump na przyjęciu Fords Theatre

Donald i Melania Trump na przyjęciu Fords Theatre

 


Melania Trump i Donald w Polsce - plan wizyty

Melania Trump i Donald w Polsce - plan wizyty

Co zobaczą i z kim spotkają się Melania i Donald Trump w Warszawie?

Co zobaczą i z kim spotkają się Melania i Donald Trump w Warszawie?

Melania Trump na ślubie

Melania Trump na ślubie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×