Szukaj

Dominika Tajner pokazała zdjęcie z przystojniakiem. Fani zachwyceni

Dominika Tajner opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym towarzyszy jej przystojny brat. Jak wygląda? Czy są do siebie bardzo podobni?
Dominika Tajner - zdjęcie z przystojniakiem

Dominika Tajner - zdjęcie z przystojniakiem

Dominika Tajner przez siedem lat była żoną Michała Wiśniewskiego. Niespodziewanie para postanowiła się rozstać z klasą, czego dowodem może być fakt, że nawet po czasie na swój temat wypowiadają się z klasą. Tak jak wtedy, gdy gwiazda Tańca z gwiazdami, w rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała, że „są bardzo dobrymi kumplami”.

Byli małżonkowie znaleźli już szczęście w miłości. Michał w krótkim czasie związał się z tajemniczą Pauliną. Dominika na swoją drugą połówkę musiała trochę dłużej poczekać, ponieważ dopiero na początku stycznia ogłosiła, że jest w związku. Kim jest nowy partner Tajner? Mówi się, że to warszawski biznesmen, który prowadzi interesy w całej Europie. On i Dominika mieli poznać się przez wspólną przyjaciółkę, kilka miesięcy temu.

Dominika Tajner z bratem. Jak wygląda?

Chociaż Dominika publikuje zdjęcia na Instagramie, wśród nich na próżno szukać jej nowej miłości. Zamiast niej, chętnie pokazuje swoją codzienność, a także najbliższych. Tak było też w piątek, kiedy gwiazda pochwaliła się nową fotografią. Obok Dominiki stał jej przystojny brat, Tomisław Tajner.

Rodzeństwo postanowiło wybrać się na stok narciarski. Zanim jednak udali się na na miejsce, do sieci wrzucili pamiątkowe zdjęcie. Pozują na nim z uśmiechami na twarzy, co dowodzi, że doskonale czują się w swoim towarzystwie.

Jedziecie z nami na narty #wisla #zima #narty #nartybiegowe #snowboard #active #activelifestyle #brat #siostra #rodzenstwo – podpisała zdjęcie gwiazda.

Na post entuzjastycznie zareagowali obserwujący gwiazdy. Część z nich pisała, że nie potrafi jeździć na nartach, inni podkreślali, że chętnie wybraliby się na stok:

  • Nie jedziemy, ale czekamy na relacje.
  • Nie umiem.
  • A ja chętnie, wymarzona ekipa.

A Wy wybralibyście się na narty w takim towarzystwie?

Zobacz: Dominika Tajner rozpływa się nad młodszym o 40 lat bratem, za to z mniejszym entuzjazmem mówi o jego matce. Jakie są ich relacje? [WIDEO]


Tomisław TajnerTomisław Tajner ma dziewczynę

Tomisław Tajner ma dziewczynę

Dominika Tajner pokazała dziewczynę Tomisława Tajnera

Dominika Tajner pokazała dziewczynę Tomisława Tajnera

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×