Szukaj

Dominika Kulczyk w nowej fryzurze otworzyła ramówkę TVN. Najbogatsza Polka odjęła sobie 10 lat

Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk pochwaliła się nową fryzurą. Tuż przed prezentacją wiosennej ramówki TVN 2021 pojawiła się w sieci, czytała komentarze fanów i odpowiadała na ich pytania. Internauci zachwyceni. Komplementom nie było końca.

Dominika Kulczyk w rankingu 100 najbogatszych Polaków zajmuje 5 miejsce (jest pierwszą najbogatszą kobietą w kraju). Jej majątek wyceniany jest na 7,1 mld zł. Odziedziczyła po ojcu nieruchomości oraz bardzo cenną spółkę, jaką jest Polenergia. To pierwsza polska prywatna grupa energetyczna. Stawia przede wszystkim na zieloną energię. Firma zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem farmami wiatrowymi. Posiada ich siedem, a następne mają powstawać na Bałtyku. Znana jest także ze swojej działalności filantropijnej. Przewodniczy Kulczyk Foundation.

Dominika Kulczyk ma nową fryzurę

Dominika Kulczyk jest bizneswoman, reporterką, ale przede wszystkim działaczką społeczną. Bardzo chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Z jej inicjatywy siedem lat temu powstała Kulczyk Foundation. Jest to organizacja, której fundatorami byli jej rodzice, ona sama pełni funkcję Prezesa Zarządu. Swoim zasięgiem działania obejmuje nie tylko Polskę, ale także cały świat. Odpowiada ona na potrzeby najbardziej potrzebujących środowisk.

Szerszej publiczności Dominika dała się poznać dzięki serii reportaży, które mogliśmy oglądać w programie Efekt Domina. Emitowane w TVN materiały dotyczyły historii ludzi skrzywdzonych przez los. Kulczyk odwiedzała różne zakątki globu, by spotkać się z tymi, których los nie oszczędzał. Starała się nieść pomoc nie tylko ubogim, ale także tym, którzy są zagrożeni wykluczeniem społecznym.

Dzięki ciepłu i empatii szybko zyskała sporą grupę fanów. To właśnie oni natychmiast dostrzegli, że ich idolka zmieniła fryzurę. Na fanpage’u TVN, tuż przed prezentacją wiosennej ramówki, czytała komentarze i odpowiadała na pytania internautów. Ci nie omieszkali nie zauważyć jej nowego uczesania i gratulowali jej świetnego wyglądu. Pisali, że odjęła sobie przynajmniej 10 lat. W odpowiedzi na jeden z komentarzy skwitowała odmładzającą metamorfozę:

Taki był zamiar – przyznała.

Obecnie Dominika Kulczyk może się pochwalić pięknie przystrzyżoną grzywką i świetnie wymodelowanymi kosmykami długich włosów. Na jej głowie zagościł także ciepły brąz. Wygląda świetnie. Zdjęcia w naszej galerii.


Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021

Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021

Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021

Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021

Dominika Kulczyk z grzywką

Dominika Kulczyk z grzywką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować