Szukaj

Gwiazda TTV przez dwa lata nie wychodziła z domu. Wszystko przez ciężką depresję: „Nie działo się dobrze”

Gwiazdy TTV

Gwiazdy TTV

Dominik Abus, jeden z uczestników programu Gogglebox. Przed telewizorem wyjawił, że przez dwa lata cierpiał na depresję. Jak poradził sobie z chorobą?

W 2014 roku TTV wyemitowało pierwszy odcinek Goggle Box. Przed telewizorem. Program okazał się hiem sezonu, który stacja zdecydowała się kontynuować. Przez sześć lat mogliśmy zobaczyć, jak zmieniają się bohaterowie komentujący to, co widzą na szklanym ekranie. Niektórzy z nich sami wyrośli na gwiazdy show-biznesu. Jedną z takich osób jest Dominik.

Dominik Abus z Gogglebox miał depresję

Dominik Abus w programie zasiada na kanapie z przyjacielem, Krzysztofem Radzikowskim, który prywatnie jest strong manem. Razem tworzą zabawny duet, którego potyczki słowne wywołują u widzów salwy śmiechu.

Abus jest budowlańcem, posiada przepiękną partnerkę Igę, z którą wychowuje 3-letniego synka oraz bliźniaków z poprzedniego związku kobiety. Mężczyzna na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się fotografiami z rodziną.

Choć na pierwszy rzut oka Dominik wydaje się silnym facetem, to w wywiadzie udzielonym dla Faktu wyjawił, że przez dwa lata zmagał się z silną depresją. Choroba uniemożliwiała mu normalnie funkcjonowanie, przez co większość czasu spędzał zamknięty w domu. Gdy nie miał siły, by walczyć o lepsze jutro, przez przypadek poznał swoją partnerkę.

Poznałem się z Igą w momencie, kiedy zupełnie nie miałem pieniędzy. Byłem na strasznym zakręcie życiowym, bo miałem ciężką depresję, nie wychodziłem dwa lata z domu. Nie wiodło mi się wtedy najlepiej. Mogę powiedzieć nawet, że byłem na takim dnie finansowym i psychicznym. Po prostu nie działo się w moim życiu za dobrze.

W tym momencie nawet przez myśl mu nie przeszło, że spotkał kobietę swojego życia. Trudna sytuacja materialna i zawodowa odebrała mu pewność siebie oraz chęci do życia. Na całe szczęście Iga nie odpuszczała, a Dominik zrozumiał, że nie może jej odtrącać, ponieważ mimo tego, że go nie znała, wyciągnęła do niego pomocną dłoń:

I któregoś dnia po prostu wstałem i pomyślałem, że to jest ta dziewczyna. (…) Jestem pewny na 100 procent, że Iga będzie do końca życia ze mną, na dobre i na złe, tak samo ja z nią. I na tym polega życie.

Para zdementowała plotki o swoim ślubie. Wszystko wciąż przed nimi.

Nie jesteśmy po ślubie, natomiast czujemy się jak małżeństwo. Dla nas wzięcie ślubu to jest po prostu formalność. Nam ślub nie jest do niczego potrzebny. Ale w przyszłości pewnie weźmiemy.

View this post on Instagram

😘

A post shared by Dominik Abou-Khadra (@dominik_abus_oficjalnie) on

Dominikowi i Idze życzymy samych dobrych chwil!


Dominik Abus

Dominik Abus

Dominik Abus

Dominik Abus

Dominik Abus

Dominik Abus

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×