Doda płakała wybierając suknię ślubną. „Zły dotyk boli przez całe życie”

Doda w Fakt Gwiazdy o sukni ślubnej

Doda w Fakt Gwiazdy o sukni ślubnej

Doda o sukni ślubnej w Fakt Gwiazdy

Wiele wskazuje, że koniec tego roku będzie należał do Dody! Wczoraj ukazały się dwie okładki z gwiazdą w roli głównej. Na wydanie „Gali” musimy poczekać do poniedziałku. Zanim numer dwutygodnika trafi do sklepów, dzisiaj materiał na temat wyboru sukni ślubnej Doroty Rabczewskiej na potrzeby programu opublikował dodatek do „Faktu” – „Gwiazdy”.

Na łamach tygodnika opisano ze szczegółami jak wyglądał wybór sukni ślubnej przed kamerami. Doda przyznała, że kosztowało ją to wiele emocji, ponieważ przypomniał się jej pierwszy ślub z Radosławem Majdanem. Na szczęście dzięki wsparciu najbliższych – przyjaciół i mamy – artystka szybko zapomniała o zakończonym związku.

Zły dotyk boli przez całe życie. Na szczęście miałam fantastyczne grono doradcze w postaci moich najbliższych przyjaciół i ukochanej mamy. Okazali się bardzo pomocni.

Dorota Rabczewska przyznała też, że sporą pomocą posłużył jej Stefano Terrazzino, prowadzący program:

Na pochwałę zasługuje również Stefano, który robił co mógł, żeby zainteresować mnie sukniami. Ja oczywiście kilka razy wymiękałam, robiąc swoje sceny, łącznie z tym, że się popłakałam. Tak jakbym czuła, że ten ślub naprawdę jest już jutro! 

Chociaż suknię ślubną, którą Doda wybrała zobaczymy dopiero na antenie TLC 23 sierpnia o 11.30, poznaliśmy kilka szczegółów projektu. Wiadomo już, że kreacja będzie dosłownie wyjątkowa:

Wybierając swoją kreację, nie zdawałam sobie sprawy, że to jedyna taka sukienka na świecie. To prototyp hiszpańskiego projektanta. Będzie uszyta specjalnie pod moje wymiary i myślę, że jest całkiem niezła! Przede wszystkim pokazuje to, co chciałabym odzwierciedlić sukienką, jeśli chodzi o moje cechy charakteru. Bo każdy powinien iść tak ubrany, jak dyktuje mu serce. A moje serce jest bardzo gorące i namiętne!

Wybór Dody skomentowała Danuta Cymerman, właścicielka salonu z sukniami ślubnymi:

Pani Dorota różniła się od przeciętnych klientek tym, że doskonale wiedziała, czego chce. Miała określoną wizję i zdecydowanie ją egzekwowała. Było kilka przymiarek i na sukienkę naniesiono poprawki, co była rzeczą wyjątkową, bo projektant tej kreacji nigdy się na to nie zgadza. Ale dla Dody zrobił wyjątek i udostępnił materiały, które pozwoliły ją zmodyfikować, m.in. zrobić rękawki takie, jakie sobie życzyła. Doda była bardzo zadowolona z ostatecznego efektu, my również

Czekamy na cały odcinek. Ciekawe, czy Emil Haidar już widział Dodę w sukni ślubnej wybranej przez nią i jej bliskich.

Zobacz: Wszystkie sesje Dody w sukniach ślubnych. Było ich sporo!

Doda w sukni ślubnej na okłdace Gali i Fakt Gwiazdy - sierpień 2015

Doda w sukni ślubnej na okłdace Gali i Fakt Gwiazdy – sierpień 2015

Doda - Salon Sukien Ślubnych TLC

Doda – Salon Sukien Ślubnych TLC


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×