Szukaj

Gwiazda „Barw szczęścia” została mamą: „Nasza rodzina znów się powiększyła”. O ciąży nie mówiła publicznie aż do teraz

Divine Kitenge Martyńska została mamą

Divine Kitenge Martyńska została mamą

Gwiazda Barw szczęścia została mamą, o czym poinformowała na Instagramie. Pokazała zdjęcie z okresu ciąży, w podpisie przekazała szczęśliwe wieści. 

Barwy szczęścia od wielu lat towarzyszą widzom. Serial zadebiutował na antenie TVP2 w 2007 roku. Od tego momentu wyemitowano ponad 2300 odcinków. Aktualnie wyświetlany jest czternasty sezon. Produkcja cieszy się sporą popularnością. Jest drugą (po M jak miłość) najbardziej lubianą wśród oglądających.

Divine Kitenge Martyńska z Barw szczęścia urodziła drugie dziecko

Barwy szczęścia przyniosły rozpoznawalność wielu aktorom. Wśród nich jest też Divine Kitenge Martyńska, która wciela się w postać Cariny. Aktorka pochodzi z Konga. W Polsce skończyła studia na wydziale administracji w Uniwersytecie Łódzkim.

Od 2018 roku widzowie mogą oglądać odcinki serialu z jej udziałem. Jak ujawniła Divine w jednym z wywiadów, największym wyzwaniem jest dla niej mówienie na planie po polsku:

Pierwszego dnia na planie w jednym z dialogów musiałam powiedzieć: poproszę penne z kurczakiem w sosie beszamelowym. To było bardzo trudne. W mojej ojczyźnie językiem urzędowym jest francuski, gdzie „h” jest nieme. Mam problem z wymawianiem słów, które zaczynają się na tę literę. Na przykład, gdy mówię herbata, wychodzi erbata i zawsze na planie jest z tego powodu wesoło (śmiech) – powiedziała w wywiadzie dla TVP.

Aktorka łączy karierę z życiem rodzinnym. Kilka lat temu wzięła ślub z Tomaszem Martyńskim, z którym wychowuje synka, Eryka. Chłopczyk wkrótce będzie miał szansę sprawdzić się w roli starszego brata.

Divine Kitenge Martyńska została mamą po raz drugi. W walentynki przyszedł na świat jej synek, Kenzo Béni. Para nie opowiadała wcześniej o ciąży, ponieważ w kraju, z którego pochodzi aktorka, nie dzieli się takimi informacjami przed rozwiązaniem. Na szczęście wszystko poszło pomyślnie, o czym w rozmowie z Super Expressem opowiedział dumny tata:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza rodzina znów się powiększyła. Kenzo Béni jest piękny i zdrowy. W naszym domu panują radość i miłość.

Także Divine przekazała radosne wieści. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z ciążowej sesji, w której trakcie towarzyszyli jej mąż i starszy synek. Gwiazda ma na sobie chabrową suknię sięgającą do ziemi. Wygląda przepięknie:

Długo nas tutaj nie było, ale za to jesteśmy z większą rodziną. Do Martyńskich dołączył Kenzo Béni. Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek.

Internauci w komentarzach zamieścili mnóstwo pełnych serdeczności wpisów:

  • Gratulacje Kochani, cudowna wiadomość.
  • Uściski dla całej rodzinki.
  • Gratulacje, wspaniale. Dużo miłości.

My również dołączamy się do wpisów i składamy serdeczne gratulacje.


Divine Kitenge Martyńska została mamą

Divine Kitenge Martyńska została mamą

Divine Kitenge Martyńska została mamą

Divine Kitenge Martyńska została mamą

Divine Kitenge Martyńska i jej mąż

Divine Kitenge Martyńska i jej mąż Tomasz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×