Nie widać ale JA TEŻ się uśmiecham!!! ;) dziękuje wszystkim Mordkom z @kayotravel za cudowne 1,5h (tak obstawiam) na stoku ? jesteście kochani!!! Za wyjazd też dziękuje! ❤️ do zo za rok w Val T ? P.S. @nataliabimer Ty szajbusie!!! ??♀️❤️?#kayofamilia#kayotravel#dzięki#lol
Mamy nadzieję, że nie będzie zbyt długo odczuwała skutków tego niefortunnego zdarzenia!