Dawid Woliński padł ofiarą przestępców. Sprawa dotyczy też Ewy Chodakowskiej. Opublikował dowody

Dawid Woliński

Dawid Woliński

Dawid Woliński za pośrednictwem swojego konta na Instagramie powiadomił, że padł ofiarą cyberprzestępstwa. Nie uwierzycie, od kogo otrzymał fakturę.

Dawid Woliński od dziecka był manualnie uzdolniony. Uczęszczał do Prywatnego Liceum Plastycznego we Włocławku. Wkrótce później rozpoczął studia na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Ukończył również Szkołę Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie. Premiera jego pierwszej kolekcji odbyła się w październiku 2003 roku. Swoje projekty prezentował także na zagranicznym rynku m.in. podczas Fashion Weeku w Lizbonie. Po tym jego kariera nabrała zawrotnego tempa. Po jego projekty zaczęli zgłaszać się znani styliści z Anglii, Francji oraz Hiszpanii.

Projektant wielokrotnie był doceniany za swoją pracę. W 2009 roku otrzymał nagrodę od magazynu Elle w kategorii Debiut roku. Ubrania jego projektu noszą największe nazwiska polskiego show-biznesu m.in. Grażyna Torbicka, Kayah, Małgorzata Kożuchowska czy Anna Mucha. Woliński ubierał także zagraniczne gwiazdy. Jego projekty dumnie prezentowały na sobie Paris Hilton oraz Nicole Richie.

44-latek od 2010 roku jest również związany ze stacją TVN. Gwiazdor od dziesięciu edycji zasiada w panelu jurorskim programu Top Model, w którym ocenia potencjał przyszłych modeli i modelek. Wielu z nich angażuje do swoich projektów. Poza tym uważnie śledzi trendy w modzie. Dawid zawsze wygląda bardzo dobrze, a swoim stylem inspiruje wielu mężczyzn.

Woliński jest osobą bezkompromisową i głośno mówi, co mu się nie podoba. Jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post skrytykował Klaudię El Dursi, która po udziale w Top Model została prezenterką telewizyjną:

Ja ją oceniałem jako modelkę i miałem stuprocentową rację. I nie tylko ja myślę, że Klaudia pomyliła programy, ale ma ogromne szczęście i jej się udało. To nie ma nic wspólnego z modelingiem, po prostu z naturalnym szczęściem Klaudii i tyle.

Dawid Woliński padł ofiarą przestępstwa

Dawid Woliński prężnie rozwija swoje social media. To on wylansował selfie w windzie „na Wolińskiego”. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 350 tysięcy użytkowników. Projektant tym razem poinformował w mediach społecznościowych, że padł ofiarą cyberprzestępstwa. Opublikował zrzut ekranu, na którym widać wiadomość e-mail od „Evy Chodakowskiej”. W załączniku pojawiła się faktura elektroniczna od jednej z firm kurierskich. Gwiazdor podpisał screena następująco:

OSZUŚCI UWAGA.

Dobrze, że projektant w porę zorientował się, że coś jest nie tak. Zrzut ekranu znajdziecie w naszej galerii.


Dawid Woliński ofiarą oszustwa

Dawid Woliński ofiarą oszustwa

Dawid Woliński - Finał Top Model 10

Dawid Woliński - Finał Top Model 10

Dawid Woliński - premiera filmu „Dom Gucci”

Dawid Woliński - premiera filmu „Dom Gucci”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×